Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bowman

Рейтинг:
8,4
(8 087 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Боумен - це гра, де ви й ваш опонент випускають по стрілах один в одного. Ви перемагаєте, коли влучите в суперника смертельно. Це може знадобитися кілька стріл. Грати в Боумена можна проти комп'ютера або проти іншого гравця на одному пристрої.

Як грати в Боумена

Щоб влучити в опонента, треба ретельно розрахувати траєкторію стріли. Налаштуйте кут стрільби і силу, що прикладається до стріли, щоб досягти точки поразки. У вас необмежена кількість стріл, але не забувайте забрати їх, перш ніж опонент вас добереться!

Налаштування

В стандартному режимі для перемоги потрібно два влучних постріли в серце. Ви можете налаштувати рівень життєвої сили гравців. Також є інші додаткові налаштування для зміни складності гри.

Режими гри

Боумен має режим одиночної та групової гри. У режимі одиночної гри ви змагаєтеся з комп'ютером. У режимі групової гри ви можете битися з другом або випускати стріли в самих себе.

Якщо вам потрібно налаштувати приціл, перейдіть у режим тренування і випробуйте свою майстерність на мішенях, поки не будете впевнені в своїх навичках.

Схожі ігри

Стрільба з лука - ефективний спосіб знищити ворогів здалеку. Чи хочете ви повернутися до золотої ери стрільби стрілами у ворогів, чи просто потренуватися на мішенях, у нас є великий вибір ігор зі стрільби з лука. Ось найпопулярніші гри цього жанру:

Дата виходу

Гра Боумен стала популярною у 2004 році.

Платформа

Веб-браузер.

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама