Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Pizzeria

Рейтинг:
9,2
(129 815 голосів)
Звільнений:
січень 2014 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Papa's Pizzeria повертається! Завдяки Ruffle ви знову можете грати в Papa's Pizzeria безкоштовно у своєму веб-браузері. Papa спонтанно залишив місто, залишивши тебе відповідальним за піцерію. Це твоя робота - приймати замовлення, додавати начинку на піцу, класти піцу в піч і різати піци! Працюй швидко і зроби Papa Louie гордим.

Як грати

Готуйте смачні піци

Papa's Pizzeria поступово знайомить вас з мистецтвом обслуговування клієнтів та приготування соковитих смачних піц прямо з печі. Приймайте перші замовлення і починайте, додаючи запрошену начинку. Потім перенесіть піцу в піч і готуйте її протягом вказаного часу. Усе, що залишається - розрізати і подавати задоволеним клієнтам, поки вони не почнуть нудьгувати!

Ефективне управління часом

По мірі розвитку рівнів вам доведеться використовувати навички управління часом, щоб забезпечити баланс між прийомом замовлень і приготуванням піци, оскільки клієнтів буде все більше, а деякі задоволення матимуть більш складні вимоги до замовлень.

Ідеальною стратегією буде виконувати спочатку замовлення, які потребують найбільше часу приготування. Таким чином, ви зможете сконцентруватися на підготовці нової партії піц та забезпечити задоволення клієнтів мінімальним часом очікування. Для отримання найбільших чайових вам доведеться вміти виконувати декілька задач одночасно.

Слідкуйте за своїми клієнтами

Одна з цікавих функцій у Papa's Pizzeria - це книга з повертаються клієнтами, в якій описані їх уподобання. Ви зможете переглянути її, коли отримаєте нового постійного клієнта, і побачити, які піци полюбляють ваші клієнти!

Інші ігри такого ж типу

Якщо вам подобається франшиза Papa Louie, спробуйте Papa's Burgeria і приготуйте кілька бургерів. У нас також є багато цікавих кулінарних ігор, а також ігри про піцу. Класичні ігри також включають Penguin Diner і Penguin Diner 2.

Ознайомтесь із нашою колекцією флеш-ігор тут, і періодично повертайтесь до нас для новинок класики, коли вони стануть доступними!

Можливості

  • Керуйте піцерією вашого тата, поки він відсутній!
  • Створюйте піцу з нуля і задовольняйте своїх клієнтів
  • Різноманітні начинки, час приготування та схеми нарізки, про які слід пам'ятати
  • Управляйте своїми обов'язками з урахуванням зростання потоку клієнтів
  • Отримуйте винагороду за приготування ідеальних піц

Дата випуску

  • Січень 2014 (Flash)
  • Серпень 2021 (Ruffle)

Розробник

Цю гру розробила Flipline Studios.

Платформа

Веб-браузер (для настільних комп'ютерів та мобільних пристроїв)

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама