Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Freezeria

Рейтинг:
8,9
(83 844 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Керуйте магазином морозива в "Papa's Freezeria"! Тато Луї відсутній і залишив вам керувати "Freezeria". Готуйте ідеальні сонячні морозива для клієнтів, які насолоджуються літніми канікулами, у цій класичній грі з управління рестораном.

Як грати

Готуйте смачні десерти

Життя в "Papa's Freezeria" починається просто. Ви можете грати за Альберто або Пенні. Клієнтів небагато, а темп гри доволі невимушений, спокійний, ніби на пляжі.

Створіть улюблене морозиво вашого клієнта за його бажаннями, і він буде задоволений продуктом. Гра розпочинається з короткого підручника, щоб ви легко освоїлися в новій ролі.

Ефективно керуйте своїм часом

Якщо ви думаєте, що отримаєте легку літню роботу, то помиляєтесь. З кожним днем робота стає все більш напруженою і клієнти стають вимогливішими. Вам доведеться виконувати декілька замовлень одночасно, тому ефективне управління часом є важливим.

На кінці кожного рівня, ваш рахунок за додавання топінгів блендером, змішування, створення та очікування буде підраховано. Максимізуйте свій рахунок, щоб отримати найкращі чайові!

Купуйте покращення

Тато вимагає, щоб ви повертали ваші зароблені чайові до бізнесу замість того, щоб тримати їх собі.

Ви можете придбати різноманітні покращення для магазину, які полегшать вам роботу, коли рівні стануть складнішими. Ви можете купити покращення для блендера, сигналізацію рівня змішування, автоматичне приготування морозива та багато іншого. Автоматизація є необхідною, коли збільшується кількість клієнтів! Вдосконалення меблів також надасть додаткові переваги.

Дізнайтеся більше про своїх клієнтів

Знайте свого клієнта. Тато Луї не жартує. У нього є детальна книга з особистими даними клієнтів: від фанатів морозива до звичайних покупців. Вивчайте цю книгу і дізнавайтеся, що бажає ваш клієнт.

Інші ігри Papa's

Ознайомтесь з нашими флеш-іграми для отримання більше класичних ігор! Обов'язково перевірте інші чудові ігри з серії Papa Louie, такі як Papa's Pizzeria та Papa's Burgeria.

Особливості

  • Керуйте "Papa's Freezeria", коли він відсутній
  • Створюйте найсмачніші десерти на березі пляжу
  • Задовольняйте ласунів клієнтів, щоб отримувати великі чайові
  • Відчуйте задоволення від того, що станете експертом у виготовленні морозива

Розробник

"Papa's Freezeria" розроблена компанією Flipline Studios.

Дата випуску

Серпень 2011

Поширені питання

Чому не працює Papa's Freezeria?

Існує багато причин, чому гра може не працювати.

  • Для гри "Papa's Freezeria" вам потрібен стаціонарний комп'ютер із підтримуваним веб-браузером, таким як Google Chrome або Firefox.
  • Спробуйте очистити кеш браузера та відключити будь-яке програмне забезпечення AdBlock для вирішення проблеми.
  • Якщо "Papa's Freezeria" все ще не працює, зв'яжіться зі службою підтримки "CrazyGames".

Як грати в Papa's Freezeria без Adobe Flash?

Ви можете грати в "Papa's Freezeria" без Adobe Flash на "CrazyGames.com" завдяки технологіям емуляції. Для цього не потрібно жодних завантажень.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама