Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Pastaria

Рейтинг:
8,9
(33 383 голосів)
Звільнений:
січень 2014 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Papa's Pastaria - це казуальна ресторанна гра, де ви взяли на себе керівництво італійським рестораном і подаєте смачні страви з макаронів. Побалуйте себе кулінарними шедеврами та відчуйте радість від управління вашим улюбленим місцем – Papa's Pastaria.

Як грати

Приходьте на весілля, залишайтеся заради пасти

Вам запросили на весілля у прекрасне місто Порталліні, але готелів немає. Але ви маєте можливість знайти шлях. Сплячи на підлозі Papa's Pastaria та працюючи як невинагідний учень пасти для Папи. Повірте, це варто віддачі.

Варіть пасту зі спокоєм

Варіння пасти - це наука. Вибирайте різні види макаронів, такі як гноккі, спагетті, макарончики та багато інших, по мірі вашого прогресу. Відварюйте їх точно й дренуйте, поки не залишиться жодної краплі води. І навіть незначна переварка може суттєво вплинути на ваш результат, а Папа обурюється!

Додайте чудові смаки

Паста по суті - це текстура, але для того, щоб стала смачною, їй потрібно додати певну ароматичність. Ви можете додати пасти Papa's марінару та інші соуси за бажанням, а по завершенні додати пармезан.

Паста без часникового хліба - сумне заняття. Всі пастові страви Papa's автоматично подаються з часниковим багетом без додаткової плати, щоб завершити ідеальну порцію пасти. Подавайте з хлібом та бажайте клієнтам buon appetito!

Насолоджуйтеся вільним часом

Після кожної зміни ви матимете 3 спроби зіграти в одну з 7 доступних міні-ігор. Якщо ви успішно пройдете виклик, вас винагородять чимось, що допоможе вам у грі. Також ви можете використовувати свої чайові, щоб придбати нові речі для ресторану.

Обслуговуйте своїх клієнтів в стилі

Декоративні предмети, такі як столи та плакати, допомагають зменшувати час очікування клієнтів, а оновлення обладнання полегшують та прискорюють процес готування їжі. За певних умов всю площу ресторану можна обладнати новими меблями, підлогою, стінами — всіма дрібницями. Але вас це чекає у майбутньому!

Особливості

  • Грайте за Доана, Юту або створіть власний персонаж
  • Готуйте смачні та складні страви з пасти
  • Грайте у веселі міні-ігри для розблокування різних предметів
  • Покращуйте Papa's Pastaria сповнюючи її найкращими меблями
  • Станьте професійним шеф-кухарем з Італії!

Дата випуску

  • Грудень 2013 (Flash)
  • Липень 2020 (Android та iOS)

Розробник

Papa's Pastaria розроблена Flipline Studios. Перегляньте більше їхніх ігор Papa's тут, наприклад Papa's Pancakeria та Wingeria.

Платформи

  • Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)
  • Android
  • iOS
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама