Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Google Feud

Рейтинг:
8,4
(80 046 голосів)
Розробник:
Justin Hook
Звільнений:
травень 2019 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Google Feud - це казуальна гра, в якій ви повинні вгадати продовження запиту в Google. На кожне питання є 10 відповідей, представлених у форматі вікторини, схожому на "Сімейну ворожнечу". Як і в популярному вікторині, у вас є 3 спроби, тож використовуйте їх з розумом!

Як грати в Google Feud

Завдання

Якщо ви думаєте, що добре знаєте людей - подумайте ще раз. Google Ворожнеча - це складна гра-вікторина, в яку легко грати, але складно опанувати. Багато відповідей здивують, шокують і розвеселять вас, коли ви будете визначати, що люди шукають і чому.

Виберіть категорію

Google Feud має чотири категорії: культура, люди, імена та запитання. Один раунд складається з одного запитання і трьох відгадок. Після цього ви можете обирати нову категорію або залишитись в існуючій.

Як грати в гру

За кожну правильну відповідь ви отримуєте кілька балів від 1,000 до 9,000. Якщо ви робите 3 неправильні вгадування, раунд закінчується, і ви не отримуєте жодних балів. Ретельно обмірковуйте свій вибір.

Відповіді в Google Feud

Якщо ви шукаєте відповіді до гри Google Feud, введіть частину фрази в Google і перегляньте варіанти автозаповнення, які можуть дати вам кілька підказок.

Більше подібних ігор

Зіграйте в інші казуальні ігри в нашій великій колекції. Схожа за назвою на вікторину The Impossible Quiz- гра, що чухає голову, яка перевірить ваші знання 110 (майже) неможливих запитань. Інші складні ігри зі словами, які варто спробувати, - Word Scramble, Word Wipe та класичний кросворд LA Times.

Особливості

  • Чотири категорії: культура, люди, імена та питання
  • Різноманітні кумедні та химерні відповіді, які шокують та розважають вас
  • Легко грати, але складно відгадати всі 10 правильно
  • Чудова гра для друзів та родини

Розробник

Google Feud була створена американським розробником Джастіном Хуком. Джастін - творчий геній, який створив телевізійні шоу (наприклад, Bob's Burgers), комікси та кілька вірусних веб-сайтів!

Дата релізу

Гра була вперше випущена 23 квітня 2013 року. Ви можете пограти в спеціальну версію тут, на CrazyGames.com.

Платформи

  • Веб-браузер (десктопний і мобільний)
  • iOS

Як грати

Оберіть одну з категорій пошукових запитів та спробуйте відповісти на задане питання. У вас є 10 варіантів відповідей, та ви можете неправильно відповісти лише три рази за раунд. Розважайтеся!

Управління

Грайте за допомогою миші та клавіатури.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама