24 211
рейтинги
8,3
Google Feud - це вгадувальна гра Google із тим самим стилем вікторини, що і Family Feud. Ви повинні вгадати 10 найпоширеніших запитів на основі часткової фрази пошуку. Є чотири категорії; культура, люди, імена та питання. Наскільки добре ви знаєте своїх братів Googleрів?

Кожна правильна відповідь дає вам певну кількість балів. Заробіть якомога більше очок і виграйте в цій популярній грі! Не вдалося перемогти? Не хвилюйтесь, спробуйте нову гру!

У цій грі використовується функція автозавершення Google і перевіряє тебе, граючи у власній грі Google . На вибір є чотири категорії - люди, культура, імена та запитання. Кожна категорія має різний набір пошукових рядків, які ви повинні правильно вгадати.

Ця проста гра під назвою Google feud дуже захоплива і затягне вас на вгадування годинами. Подивіться, чи ваш хід думок збігається чи відрізняється від думок суспільства та Google API, також знаходьте дивні запити!

Розробник

Google Feud була створена американським розробником Джастіном Хуком. Джастін - творчий геній, який створював телевізійні шоу (наприклад, бургери Боба), комікси та кілька вірусних веб-сайтів!

Дата випуску

Гра була спочатку випущена 23 квітня 2013 року. Ви можете зіграти в спеціальну версію тут на CrazyGames.com.

Особливості

  • Чотири категорії: культура, люди, імена та питання
  • Три неправильні припущення ведуть до обмежень
  • Грати в гру просто, але треба багато думати
  • Повноекранний доступний

Платформи

  • Веб-браузер (настільний та мобільний)
  • Android
  • iOS

Проходження

Як грати

Виберіть одну з категорій і спробуйте відповісти на задане питання. Доступно 10 відповідей, і ви можете дозволити собі лише 3 неправильні припущення в кожному раунді. Веселіться!

Елементи управління

Грайте за допомогою миші та клавіатури .

Поширені запитання

Як грати в Google Feud?

Подумайте, які з пошукових фраз найвірогідніші, і вгадуйте.

Що таке Google Feud?

Google Feud - це вгадувальна гра Google, де ви вгадуєте десять фраз, які найчастіше шукають. Подібно до Family Feud, вам дається 3 шанси неправильно відповісти.

Чи має Google Feud додаток?

Офіційного додатка для Google Feud немає. Її можна легко відтворити у веб-браузері на настільному ПК або мобільному телефоні.

Чи є Google Feud багатокористувацькою грою?

Наразі в Google Feud відсутній багатокористувацький режим.
Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама