Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

The Impossible Quiz

Рейтинг:
8,7
(76 760 голосів)
Звільнений:
січень 2023 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

The Impossible Quiz - це онлайн-вікторина, яка є... майже неможливою. Усі питання є складними і вимагають нестандартного мислення. У грі є 110 питань, і у вас є всього три життя, тож переконайтеся, що ви готові мислити креативно!

Як грати

Основи

Є лише одна правильна відповідь, тому натисніть одну з чотирьох варіантів і сподівайтесь, що ви достатньо креативно мислите, щоб отримати правильну відповідь. Деякі відповіді дуже абстрактні, але у вас є сім пропусків для пропуску кількох питань. Проте всі ці пропуски потрібні для завершення питання 110, яке є останнім.

The Impossible Quiz - це не тільки відповіді на абсурдні питання. По грі розсіяні логічні головоломки, які заставляють вас мислити нестандартно.

Відповіді

Якщо ви не можете знайти правильні відповіді і потребуєте додаткової допомоги, перегляньте наше відео з порадами нижче. Деякі відповіді супроводжуються таймером з вибухом, що додає навіть більше тиску, коли ви намагаєтеся відповісти.

Схожі ігри

Перегляньте нашу категорію вікторин, щоб знайти більш складні питання. Якщо вам сподобалася гра The Impossible Quiz, можливо, ви захочете довести, що ви не ідіот у грі The Idiot Test, ще одній веселій класиці з золотої ери Flash.

Розробник

The Impossible Quiz створена Splapp-me-do, творчим генієм, якого ви можете стежити за Twitter.

Дата виходу

Гра The Impossible Quiz спочатку була випущена у 2007 році як онлайн-гра у форматі Flash. У 2019 році гра була перевидана з використанням HTML5.

Платформа

Веб-браузер (пк та мобільні пристрої)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама