Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Donuteria

Рейтинг:
8,8
(55 825 голосів)
Звільнений:
червень 2014 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Papa's Donuteria - це казуальна ресторанна гра, де ви готуєте смачні пончики для клієнтів. Навчіться розкачувати та розрізати тісто, смажити його та подавати пончики з різноманітними солодкими та смачними начинками. Дні стають дедалі напруженішими, тож навчіться працювати швидко, не жертвуючи при цьому якістю!

Як грати

Наріжте та розкачайте тісто

Папа Луї помітив вас, бідного хлопчика/дівчинку, які шукають свою першу роботу, і дав вам шанс попрацювати в його Donuteria. Він навчить вас основам створення пончиків, починаючи з розкачування та нарізання тіста на охайні кружечки. Смажте необхідну кількість пончиків, поки вони не досягнуть першої лінії, а потім переверніть їх, щоб підсмажити іншу сторону до готовності.

Змащуємо та додаємо начинку

Наступним кроком у створенні пончиків є процес змащування. Занурте пончики в різні глазурі та цукрову пудру, щоб додати перший шар смаку, а також наповніть начинкою пончики, які просять клієнти.

Після цього - до станції прикрас. Тут ви знайдете всі начинки, які роблять пончики Papa's найкращими, на що варто витратити всі сили. Будьте якомога точнішими, щоб отримати найвищу задоволеність клієнтів!

Насолоджуйтесь вільними годинами

Після кожної зміни ви отримуєте 3 спроби грати в одну з різноманітних міні-ігор. Ви можете пограти в Papa's Raceria або будь-яку іншу цікаву гру. У разі успіху вам буде надано щось корисне для гри. Ви також можете використовувати свої чайові, щоб купувати нові предмети для ресторану.

Прикрашайте пончикову

Декоративні речі, такі як столи та плакати, допомагають покращити час очікування клієнтів, а покращення обладнання робить процес приготування їжі легшим і швидшим. З часом пончикова буде повністю обладнана новими меблями, підлогою, стінами та усіма можливими додатками. Але їх треба заслужити!

Можливості

  • Виберіть персонажа або створіть власного
  • Створіть різні пончики з нуля!
  • Насолоджуйтесь відтворенням різних міні-ігор після зміни
  • Поліпшуйте Papa's Donuteria за допомогою якісних декоративних предметів

Дата випуску

  • Червень 2014 (Flash)
  • Червень 2019 (Android та iOS)

Розробник

Flipline Studios розробила гру Papa's Donuteria. У них є багато інших ігор Papa, у які ви можете грати безкоштовно. Два таких популярних варіанти це Papa's Wingeria та Papa's Hotdoggeria.

Платформи

  • Веб-браузер (настільний та мобільний)
  • Android
  • iOS
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама