Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Bakeria

Рейтинг:
8,9
(39 610 голосів)
Звільнений:
березень 2016 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Papa's повертається з абсолютно новою пекарнею - Papa's Bakeria! Як новоприйнятий пекар, ваше завдання полягає випікати різноманітні вишукані пироги для клієнтів. Виберіть персонажа і починайте! У Papa's Bakeria, ви також можете створити свого власного персонажа.

Як грати

Наповнюйте, випікайте та прикрашайте згідно вимог

Ви хотіли отримати свою мрійну роботу, але, на жаль, магазин закрився, і вам довелося працювати в новій пекарні Papa Louie в торговому центрі Whiskfield Mall.

Забудьте про благання з рукавичками, оскільки ви навчитеся основам приготування пирогів, обслуговуючи клієнтів під наглядом Папи. З часом ви станете віртуозним пекарем, який швидко витягує ідеальні пироги з печі для задоволених клієнтів.

Керуйте своїм часом

Як і в усіх іграх Papa's, управління часом є основною вимогою. З розвитком гри з'являється все більше клієнтів із складнішими замовленнями. Вам доведеться розподілити всі свої обов'язки ефективно, щоб ваших клієнтів гарантовано влаштовувало обслуговування. Приділіть увагу станції замовлень, станції будівництва, станції випікання та станції декорування, щоб отримати найкращі бали.

Покращуйте Bakeria

Модернізуйте свою пекарню, щоб полегшити випікання пирогів. Використовуйте зароблені гроші для покупки поліпшень для приготування їжі і будівельного процесу. Також є різноманітні меблі для станції замовлень, які створюють приємне очікування для ваших клієнтів.

Особливості

  • Створіть власного персонажа в редакторі персонажів!
  • Випікайте різноманітні смачні пироги для своїх клієнтів
  • Забезпечте бездоганний досвід, щоб отримати найвищі чайові
  • Покращуйте Bakeria, щоб полегшити випікання

Дата виходу

Березень 2016

Розробник

Papa's Bakeria розроблена студією Flipline Studios. Перегляньте їхні інші ігри про ресторани в розділі Papa's games.

Платформа

Веб-браузер

Часті питання

Чому не працює Papa's Bakeria?

Є кілька можливих причин, чому гра не працює.

  • Для гри Papa's Bakeria потрібен персональний комп'ютер з веб-браузером, який підтримується, наприклад, Google Chrome або Firefox.
  • Щоб усунути проблеми, спробуйте очистити кеш браузера та вимкнути будь-яке програмне забезпечення для блокування реклами.
  • Якщо Papa's Bakeria все ще не працює, зверніться до служби підтримки CrazyGames.

Хто такий "closer" в Papa's Bakeria?

Closer - це клієнт, який приходить в кінці вашої зміни із особливо високими вимогами. Щоб отримати хорошу оцінку від такого клієнта, вам потрібно приготувати ідеальний пиріг.

Як я можу грати в Papa's Bakeria без Flash?

Ви можете грати в Papa's Bakeria без Flash на веб-сайті CrazyGames.com, завдяки технологіям емуляції. Вам не потрібно робити жодних завантажень для запуску гри.

Як зберегти мою гру в Papa's Bakeria?

Гра збережеться автоматично. Є в наявності 3 слоти для збереження гри.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама