Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papas Cupcakeria

Рейтинг:
8,9
(28 021 голосів)
Звільнений:
жовтень 2013 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Papa's Cupcakeria - це казуальна ресторанна гра, в якій ви працюєте на Папу Луї, готуючи смачні кекси для клієнтів. Подивіться на наш оновлений переклад і допоможіть Папі перетворити це місце на найпопулярнішу кексоварню в місті!

Як грати

Від автокатастрофи до Cakeria

Папа Луї та Рой (зі Papa's Pizzeria) розробили план, як залучити нового співробітника до щойно відкритої Papa's Cupcakeria - вони штучно створюють аварію. Замість страхового відшкодування вони пропонують вам працевлаштування заробітною платою нижче мінімуму. Це працює, і тепер ви зобов'язані сплатити борг, працюючи у Cupcakeria як Джеймс, Віллоу або як персональний персонаж за вашим вибором.

Проста справа - приготувати гарний торт!

Почніть з прийому перших замовлень. Оберіть красиву келихову форму, додайте тісто та запічте його! Настояще мистецтво починається на етапі оформлення, де ви ретельно додаєте різні види глазурі, а потім прикрашаєте торт начинкою, такою як посипка та соуси. Постарайтеся зробити свої кекси максимально ідеальними для отримання найкращих результатів у відгуках клієнтів.

Розслабтеся після дня приготування солодощів

За кожним прокрутом календаря в Cupcakeria ви все більше забуваєте, чому опинились тут, поглинаючи радість від приготування кексів та гри в 7 міні-ігор, які ви насолоджуєтеся після кожної зміни. Ви отримуєте 3 квитки на гру, і у випадку перемоги ви отримуєте щось корисне для покращення гри. Ви також можете використовувати отримані чайові, щоб купувати нові речі для ресторану.

Прикрасьте не лише торт

Декоративні елементи, такі як столи та плакати, допоможуть зменшити час очікування клієнтів, а оновлення обладнання дозволять швидше та легше приготовляти їжу. З часом у Cupcakeria буде повноцінне оформлення з новими меблями, підлогою, стінами та всіма деталями, щоб вразити невпинних клієнтів.

Особливості

  • Грайте за Джеймса, Віллоу чи створіть власного персонажа
  • Замішуйте тісто та запікайте торти. Додавайте начинку з точністю для досягнення ідеальності
  • Грайте веселі міні-ігри, щоб розблокувати предмети після напруженого робочого дня
  • Оновлюйте Papa's Cupcakeria з елегантними меблями

Дата виходу

  • Серпень 2013 (Flash)
  • Листопад 2015 (Android та iOS)

Розробник

Flipline Studios розробила гру Papa's Cupcakeria. Спробуйте також інші їхні ігри, такі як Papa's Donuteria та Papa's Scooperia!

Платформи

  • Web-браузер (комп'ютер та мобільний)
  • Android
  • iOS
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама