Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bolts and Nuts

Рейтинг:
8,7
(20 333 голосів)
Розробник:
Vkusnyatina
Звільнений:
квітень 2024 р.
Останнє оновлення:
травень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Bolts and Nuts - це проста і весела гра-головоломка, в якій ви перевірите свою логіку і стратегічне мислення, вирішуючи унікальні головоломки, і все це під тикання таймера, що дихає вам у потилицю.

Як грати в Bolts and Nuts

Гра являє собою класичну головоломку, де ваша мета - стратегічно відкручувати болти так, щоб панелі, які вони утримують, впали з ігрового екрану. Після того, як ви видалите болт, вам потрібно додати його у вільний отвір. Єдина перешкода полягає в тому, що кількість вільних отворів обмежена, і деякі з них випадково закриваються звільненими вами панелями. Це означає, що вам потрібно думати на кілька кроків вперед, перш ніж діяти швидко.

У міру проходження рівнів завдання ускладнюється, і вам потрібно зрозуміти, як краще виграти час. У грі більше сотні рівнів, які стають дедалі складнішими. Не хвилюйтеся, рівні можуть з часом ставати складнішими, але ви також накопичуєте більше балів, які можна використати для купівлі допомоги, наприклад, для відкручування додаткових болтів.

Це одна з тих ігор, де завершення рівня приносить задоволення, але потім ви швидко хочете перейти до наступного раунду і знову перевірити свої навички. Це захоплююча гра на логіку, ризик і швидке мислення.

Bolts and Nuts - це гра, яка не лише приносить радість дітям, але і надає дорослим можливість випробувати свої навички у вирішенні проблем.

Випередьте час

Кожен рівень має таймер зворотного відліку, і коли він закінчиться, ви втратите прогрес, досягнутий на цьому рівні, але зможете почати рівень заново, тому використовуйте те, чого ви навчилися, і не потрапляйте в пастку тих самих часових обмежень. Внизу екрану є секундомір, за допомогою якого ви можете зупинити час. Це буде корисно, коли у вас залишилося кілька стратегічних ходів, але не вистачає часу, щоб закінчити рівень.

Підказки

Ви можете розблокувати отвори для болтів, натиснувши на один з рекламних болтів. Щоб отримати вільний отвір, вам доведеться переглянути короткий рекламний ролик. Воно того варте, якщо ви в скрутному становищі. Інша альтернатива - бонусна викрутка внизу екрану. Чим більше балів ви наберете, тим більше бонусних викруток ви отримаєте. Використовуйте їх економно, тому що вони знадобляться вам в подальшому.

Заповніть деякі отвори болтами. Переміщення болтів в інші порожні отвори є частиною стратегії.

З'ясуйте, які болти можна зняти, щоб вони не закривали відкриті отвори.

Коли ви піднімаєте болт і вирішуєте, куди його поставити, панелі можуть рухатися, тому не зволікайте занадто довго.

Особливості

  • 100+ рівнів різної складності, починаючи з найпростіших, де ви можете розслабитися і підготуватися до більш складних рівнів, де вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб вирішити головоломку.
  • Корисні інструменти допоможуть вам у складних ситуаціях і допоможуть подолати завдання.
  • Можливість змінювати зовнішній вигляд болтів.

Дата виходу

квітень 2024 року

Платформа

Веб-браузер (десктопний і мобільний)

Більше подібних ігор

Шукаєте схожі тизери для мозку? Перегляньте нашу повну добірку головоломок або грайте у такі популярні ігри, як 2048, головоломку з одним гравцем з ковзанням плиток; The Impossible Quiz, майже неможливу вікторину; або Word Wipe, гру на пошук слів.

Останнє оновлення

28 трав. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама