Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Hot Doggeria

Рейтинг:
9,0
(34 141 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Papa's Hot Doggeria - це казуальна ресторанна гра, в якій ви подаєте хот-доги глядачам бейсбольного матчу. Звучить захоплююче? Ми думаємо, що так. Слідкуйте за замовленнями клієнтів і вчасно доставляйте смачні хот-доги з різноманітними додатками та начинками. Покращуйте свою конуру, щоб отримати більше балів.

Як грати в Papa's Hot Doggeria

Кажуть, що найкращі місця в будинку

Що ж, хот-догерія, вони збрехали! Сезонні абонементи розпродані, але є ще один спосіб потрапити на бейсбольний матч - працювати в Papa's Hot Doggeria! Щоправда, в цьому випадку ви не будете стежити за м'ячем. Ви будете дивитися на сосиски. Вибачте.

Підсмажте тих бичків на грилі.

Можливо, у вас буде не такий вид, який ви уявляли, коли прийняли цю роботу. Але смаження хот-догів на грилі теж може бути весело. Смажте собак досконало та додайте всі супутні додатки зі стилем та грацією.

Найкращі створення принесуть вам найбільші чайові та найвищі бали серед усіх ваших обов'язків. Ви можете використовувати свою виручку для покупки поліпшень, що полегшать ваше життя, підвищать результат та зроблять стеження за хот-догами простішим.

Збудуйте бажаного хот-дога.

Не бійтеся покрити гарячі ковбаски вашого клієнта щедрою порцією соусу. Клієнт також може попросити інші начинки, тому впевніться, що нічого не зіпсуєте. Є особливо примхливі клієнти, які завжди з'являються за хвилину до закриття та роблять ваше життя важким. Ми всі знаємо таких.

Подавайте з прикладом кухаря.

Чудо, що ви успішно поклали ковбаску у булочку. Тепер час подати будь-який додатковий попкорн або напої, які замовив клієнт. Звуки цієї гри зроблять вас сентиментальними до бейсбольної ностальгії або нагадають вам про вечори в кінотеатрі. Однак насправді ви просто сидите за комп'ютером і граєте в Papa's Hot Doggeria.

Інші Ігри Такого Жанру

Хто не полюбляє гарну гру про хот-доги? Ігри Papa Louie вміють радувати, як і багато інших ігор у нашій колекції казуальних ігор. Тут ви знайдете колекцію Papa Louie, а також популярні назви, як от Blob Opera, музична гра, де ви можете створювати свою власну оперу, чи Slice Master, медитативна гра, де вам потрібно різати все на своєму шляху. Хочете трохи виклику? Спробуйте Bloons Tower Defense, де вам слід лопати наближаючі кульки, перш ніж вони дістануть вас.

Особливості

  • Виберіть персонажа або створіть свого з різними налаштуваннями;
  • Подаються хот-доги з різними начинками та додатковими аксесуарами для голодних клієнтів;
  • Грайте у веселі міні-ігри після важкого дня на гриля;
  • Оновіть Papa's Hot Doggeria усіма дзвіночками та свистульками.

Дата Виходу

листопад 2012

Розробник

Papa's Hotdoggeria була розроблена студією Flipline Studios. Дізнайтеся більше, заглянувши на їхню сторінку з іграми Papa Louie Games. Papa's Bakeria - чудовий вибір!

Платформа

Papas Hot Doggeria - це веб-гра. Також доступні версії для Android та iOS.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама