Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Slice Master

Рейтинг:
8,0
(66 042 голосів)
Розробник:
PlayCalm
Звільнений:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Slice Master - це казуальна гра для однієї людини, мета якої - нарізати все, що потрапляє в поле зору, ну, або майже все. Ця гра з однією кнопкою керується точністю, таймінгом і розбірливістю, щоб набрати високий бал. Літаючі ножі, як правило, забороняються, але в цій грі це єдиний спосіб отримати нові леза та шкури.

Як грати в Slice Master

Slice Master - це гра з однією кнопкою, яка управляється за допомогою пробілу на ключовому слові або лівою кнопкою миші. Весь контроль полягає в цьому одному простому русі. Гра має якість ASMR, а послідовне нарізання має дивний заспокійливий звук.

Мета проста: нарізати все, що потрапляє в поле зору: фрукти, фігури, стіни, меблі тощо. Ви можете нарізати більшість речей, але не додавайте білу стіну до свого списку цілей - це лише підставка для ножа.

По дорозі ви зможете робити покупки, використовуючи накопичені монети для придбання таких предметів, як гостріші леза, мечі, булави тощо.

Поради

  1. Тримайтеся подалі від рожевих металевих форм з шипами. Вони занадто міцні для вашого ножа і повернуть вас на початок раунду.
  2. Влучайте в правильну цифрову мішень в кінці кожного рівня, щоб помножити свої очки на номер мішені і збільшити свій рахунок.

Дата виходу

квітень 2024 року

Платформа

Веб-браузер (десктопний і мобільний)

Більше подібних ігор

Якщо казуальні ігри - це ваш стиль, ви можете знайти безліч ігор у нашій категорії казуальних ігор. Спробуйте класику на кшталт Slice Master Classic або головоломку зі словами на кшталт Text Twist, а якщо ви дійсно хочете пригоди, спробуйте перехитрити Google в грі Google Feud. Легка гра і великий виклик - ідеальна розвага на вихідний день.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама