Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Papa's Taco Mia

Рейтинг:
9,3
(20 430 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Готуйте смачні тако в Papa's Taco Mia! Папа Луї дав вам роботу в нагороду за перемогу у конкурсі по поїданню тако. Готуйте ідеальні тако для багатьох голодних клієнтів і надавайте винятковий сервіс, щоб Папа Луї пишався вами.

Як грати

Створюйте найдушевніші тако

Оберіть гравця і почніть своє життя як чемпіон з приготування тако за мінімальну зарплату. Додайте трішки подрібненого м'яса, перчиків та авокадо. Тверда оболонка, м'яка оболонка або будь-якій змовник клієнта.

Клієнти зайдуть із різними вимогами, і ви розблокуєте нові інгредієнти по мірі проходження гри. Крім того, ви будете отримувати чайові і щотижневу зарплату, яка повертається до кишені Папи.

Будьте особливо уважніщодо клієнтів-критиків - це чутливі клієнти, які були введені в Papa's Taco Mia!

Спражнюйте Taco Tuesday

Бути віртуозом в готуванні тако не легко. Зі зростанням рівня складності збільшується число клієнтів та їхні вимоги. Чи зможете ви управитися зі спражненнями на кухні Papa's? Тут все залежить від вашої швидкості приймання замовлень, майстерності на грилі та майстерності складання страв.

Покращуйте

Купуйте розкішні поліпшення, щоб зробити кухню менш гарячою. Використовуйте гроші, які заробили, щоб придбати нове обладнання та меблі для процесу готування і будівництва. Придбання золотої лопатки - прикраси для тако, допоможе вам у грі. Також є різноманітні предмети для станції замовлень, які створюють приємне очікування для ваших клієнтів.

Вимовляючи щоб завершити

Вже до Інтернету Папа стежив за клієнтами. У нього є щоденник з уподобаннями. Роздивляйтеся і вивчайте клієнтів, щоб поліпшити їх обслуговування. Чим краще ви обслуговуєте, тим більше заробите знаків!

Особливості гри

  • Вітаємо, ви виграли стажування в смішному сімейному ресторані
  • Готуйте дорогі та найсмачніші тако для всіх клієнтів
  • Створюйте ідеальне обіднє меню для максимальних чайових
  • Покращуйте тако різними спеціальними приладами та меблями

Розробник

Цю гру створила компанія Flipline Studios. Перегляньте також гру Papa's Burgeria і Papa's Hot Doggeria для більше веселощів від Папи!

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Поширені запитання

Чому не працює Papa's Taco Mia?

Є багато причин, чому гра може не працювати.

  • Для гри в Papa's Taco Mia вам потрібен стаціонарний персональний комп'ютер із підтримуваним веб-браузером, таким як Google Chrome або Firefox.
  • Очищення кешу вашого браузера та вимкнення програмного забезпечення AdBlock може допомогти у вирішенні проблем.
  • Зверніться до CrazyGames, якщо у вас все ще є проблеми з Papa's Taco Mia.

Як отримати високий бал від критиків в Taco Mia?

Щоб отримати високий бал, вам потрібно зробити кожен елемент майже ідеальним. Ретельно готуйте на грилі та рівномірно наносьте інгредієнти. Якщо щось пішло не так, варто почати заново.

Де можна програти Papas Taco Mia без використання Flash?

Ви можете грати в Papa's Taco Mia без Flash на веб-сайті CrazyGames.com, завдяки технологіям емуляції. Для цього не потрібно нічого завантажувати.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама