Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bloons Tower Defense

Рейтинг:
9,1
(52 003 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Bloons Tower Defense - оригінальна та перша гра серії Bloons TD. Будуйте свою оборону проти все більш потужного потоку повітряних куль. Використовуйте різні одиниці та поліпшення, щоб спрацювати всі кульки, які з'являються на горизонті, до того, як вони досягнуть кінця.

Bloods Tower Defence - гра, в якій ми знаходимо задоволення у чергуванні та працюємо разом, щоб вирішити, які вежі модернізувати. Є більш розширені версії, які можна грати, але це прекрасне місце для початку. Я, як батько, ціную, як гра навчає моїх дітей пріоритети виділяти обмежені ресурси, визначати ідеальну послідовність та, звичайно, залишатися спокійними в умовах тиску. Навіть для такої простої гри вона пропонує надмірну кількість задоволення.

Рецензію надав FamilyGamingDatabase.

Як грати

Створіть вежі

Знайдіть хороше місце для розміщення ваших перших оборонних веж і розпочніть першу хвилю. На даному етапі вам доступні тільки вежі з дартсом та галсами. Статистика для кожної зброї знаходиться справа і надає корисну інформацію про їхню роботу. Найкраще розміщувати оборонні вежі на місцях, які охоплюють шляхи з різних кутів, особливо це стосується вежі з галсами.

Придбайте поліпшення

З розвитком рівнів вам потрібно буде покращувати ваші вежі, щоб стримувати ростучі хвилі повітряних куль. Ваше найсильніше знаряддя протягом гри - це вежі з дартсом. Вони можуть бути розташовані будь-де й вони дуже потужні з поліпшеними копчиками стріл, тому не побоюйтеся купувати цих потужних мавп разом.

Розширення оборони

На пізніших рівнях в гру додаються інші типи повітряних куль, які рухаються швидше, містять у собі декілька кульок та потребують більшої вогневої потужності. Найважче з них - чорна куля. На цьому етапі важливо розглянути можливість використання вежі зі вибухівками та льодової вежі, які ви повинні змогти собі дозволити.

Здобудьте супер-мавпу

Спочатку купуйте вежу зі вибухівками, а потім - льодову вежу, оскільки тільки вибухи можуть лопати заморожені кульки. На пізнішій стадії гри все може вийти з-під контролю. Вам потрібно швидше думати та більш активно будувати для того, щоб кульки не змогли пробити вашу оборону. Нарешті, ви зможете дозволити собі супер-мавпу, яка мітить кульки як машина.

Пройдіть гру

Bloons Tower Defense не безкінечна. Після того, як розставите всі свої оборонні вежі на відповідних місцях, ви зможете впоратися зі всіма рівнями до 50-го. Це останній раунд, і завершення його означає кінець гри. Вітаємо! Тепер час грати в Bloons Tower Defense 2.

Інші ігри, як ця

Bloons TD 1 - це класична ностальгія з часів ігор на Flash. Якщо ви хочете згадати ще деякі спогади, подивіться повну колекцію. Вони досить добре тримаються. Світово-важка гра - це варіант для любителів викликів, а також легендарна Papa's Pizzeria.

Розробник

Цю гру розробив Ninja Kiwi.

Платформа

Веб-браузер

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама