Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Text Twist

Рейтинг:
8,0
(11 955 голосів)
Звільнений:
лютий 2017 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Text Twist - це весела словна гра, розроблена GameHouse. Спробуйте скласти якомога більше слів з наданих літер, перш ніж закінчиться час. Кожне правильне слово додається до вашого загального рахунку.

Як грати

Text Twist містить комбінацію легких та хитких слів для пошуку. Слова повинні складатися щонайменше з 3 літер. У кожному раунді вам дається 2 хвилини на пошук якомога більше слів, перш ніж закінчиться таймер. Щоб пройти до наступного раунду, вам потрібно знайти найдовше слово, в якому будуть використані всі літери.

Text Twist ставить на випробування ваші грамотність і мовні навички. Слова стають складнішими та більш незрозумілими по мірі вашого покрокового прогресу, тому вам потрібно досить добре володіти англійською мовою, якщо ви хочете просунутися далі.

Для допомоги гра має функцію "twist" (зміна), яка переставляє літери. Це корисно, коли ви залишаєтеся без ідей і потребуєте нового підходу.

Більше ігор, подібних до цієї

Якщо ви шукаєте різноманітності в головоломках зі словами, перегляньте наші безкоштовні словні ігри. Тут ви знайдете поєднання складних ігор та простих завдань для молодшої аудиторії. Найпопулярніші гри включають Word Wipe, Pinturillo 2 і Crossword Connect.

Особливості

  • Використовуйте свої творчі лінгвістичні навички, щоб знайти різні слова
  • Цікавий геймплей, який тестує вашу англійську грамотність
  • Режим "часу" додає напруження та ексайту
  • Зростаюча складність робить гру справжнім викликом

Розробник

Цю гру створила компанія GameHouse.

Платформа

Веб-браузер (настільні та мобільні пристрої)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама