Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Fleeing the Complex

Рейтинг:
9,5
(540 552 голосів)
Звільнений:
листопад 2015 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Втеча з комплексу - це дивовижна пригодницька гра про втечу з фігурками. Ви опинилися в пастці в маленькій тюремній камері, і вам потрібно втекти не тільки з камери, але й з усієї в'язниці! Якщо вам це не вдасться, на вас чекає смерть... В'язницю з високим рівнем безпеки охороняють кілька сильних солдатів з палицями. Ви повинні приймати правильні та швидкі рішення, щоб вижити. Удачі!

Як грати в "Втеча з комплексу"

Вся гра базується на швидкому мисленні, стратегії та прийнятті рішень. На цьому шляху вам допоможе навколишнє середовище і навіть старі або нові друзі. Кожне продовження пов'язане з попередньою грою (наприклад, "Втеча з в'язниці" відбувається через злочинні дії Генрі в "Пограбуванні банку"). Не кожен ваш вибір призведе до поганого кінця, але деякі призводять до "провалу" з самого початку. У "Зламуючи банк" кожен вибір буде невдалим.

Ймовірно, це зроблено для того, щоб підготувати Генрі до його наступної пригоди, коли він намагатиметься втекти з в'язниці. Той факт, що ви не можете передбачити, який вибір має найбільший сенс, означає, що "Втеча з комплексу" така ж непередбачувана, як і попередні ігри (за винятком "Зламуючи банк").

Випущена у 2015 році, "Втеча з комплексу" є 5-ю і (поки що) останньою частиною пригодницької серії про Генрі Стікміна. Як і в попередніх іграх ("Пограбування банку", "Втеча з в'язниці", "Викрадення діаманта" та "Проникнення на дирижабль"), мета полягає у виборі правильних шляхів, інструментів та рухів, коли ви намагаєтеся проникнути в різні місця, щоб уникнути неприємностей або спричинити їх.

Більше подібних ігор

Втеча з комплексу - це унікальна пригодницька гра, яка перевіряє ваші навички вирішення головоломок. Зверніть увагу на ігри, що вимагають подібних навичок критичного мислення, такі як Geometry Dash Subzero, Bolts and Nuts або The Impossible Quiz.

Дата виходу

листопад 2015

Розробник

Розробник: Puffballs United.

Платформи

  • Веб-браузер
  • iOS

Ця версія емулює Flash, оскільки він більше не підтримується.

Управління

Управління просте. На екрані вам пропонуватиметься рішення, після чого ви повинні клікнути по варіанту, дії чи інструменту, який ви хочете використати. 

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама