Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Infiltrating the Airship

Рейтинг:
9,5
(569 568 голосів)
Звільнений:
вересень 2013 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Чи можете ви робити розумний вибір і допомогти стікмену перемогти у цій грі? Стікмен Ральф намагається проникнути на гігантське повітряне судно, щоб захопити лиходія Генрі. Ви повинні скористатися своїм розумом, щоб допомогти стікмену обрати правильний курс дій, що приведе його до успіху.

Гра Infiltrating the Airship є продовженням низки популярних ігор у цьому жанрі від компанії Puffballs United (до інших ігор відносяться: Breaking the Bank, Fleeing the Complex та Escaping the Prison) та представляє собою новий сценарій завдання, яке вам необхідно виконати.

На кожному етапі гри вам пропонуватимуться різні варіанти дій для стікмена, та ваш вибір напряму впливатиме на його прогрес у цій історії; чи проникне він на повітряне судно, використавши блок вибухівки С4? Можливо, він випробує вдачу за допомогою банки з кислотою, або простим постукуванням у люк? Кожен ваш вибір або призведе до невдачі, або допоможе стікмену перейти до наступного етапу, на додаток до цього ви отримаєте велику порцію гумору та смішних коротких відео. Якщо ви зробите неправильний вибір, не бійтеся; кожен етап можна переграти, або ви можете переграти всю місію з самого початку.

Якщо ви шукаєте місце з веселощами, гумором та інтелектуальними задачками, грайте у Infiltrating the Airship!

Характеристики

  • Геймплей, що базується на виборі з можливих варіантів дій
  • Купа гумору та дотепності
  • Різноманіття можливих сценаріїв розвитку сюжету та результатів певних дій

Платформа

Infiltrating the Airship - браузерна гра.

Розробник

Гра Infiltrating the Airship була створена компанією Puffballs United, яка є розробником серії захоплюючих ігор про стікменів, таких як Breaking the Bank, Stealing the Diamond і Crossing the Pit. Якщо вам сподабалася гра Infiltrating the Airship, спробуйте зіграти у не менш дивовижну гру від того ж розробника - Fleeing The Complex!

Управління

Використовуйте ліву кнопку миші, щоб обрати варіант дії для стікмена.

Реклама
Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама