Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Vex 3

Рейтинг:
9,1
(174 942 голосів)
Звільнений:
серпень 2014 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Vex 3 - це третій за рахунком платформер серії ігор Vex. Гра сповнена хитрощів: на кожному рівні вас чекатиме лабіринт із смертоносних пристроїв та пасток. Уникайте лез, які обертаються, шипів і пасток, щоб перейти до наступного рівня!

Як грати у Vex 3

Для того, щоб прогресувати у грі Vex 3, ви повинні пройти до кінця кожен рівень. Це означає, що вам доведеться уникати смертельних пасток і пристроїв, розкиданих на кожному рівні. Якщо ви станете жертвою одного з цих смертоносних пристроїв, ви повернетеся назад на найближчий чекпоінт. Звідти ви повинні з'ясувати, як подолати перешкоду, що викликала у вас труднощі.

Рівні у грі Vex 3

Є 10 рівнів, які вам треба пройти. Як ви розумієте, з кожним разом вони стають все складнішими. Лабіринт ускладнюється, а пастки стають все більш витонченими. Якщо ви завзятий гравець, для вас є ще 9 додаткових випробувань. Їх проходження принесе вам заслужений трофей "Hardcore".

Трофеї

Якщо просто завершити рівень, залишившись у живих, для вас мало, є ще досягнення, виконання яких дозволить вам відчути себе більш успішним. Ви можете заробити круті трофеї за те, що ідеально виконали завдання, не померши або не померши занадто часто. Також є досягнення "Hardcore". Ці досягнення включають зірки, сховані на кожному рівні, а також 9 додаткових випробувань.

Серія ігор Vex

Vex - одна з найпопулярніших ігор-головоломок про стікмена. Механіка серії ігор Vex нагадує складну механіку загальновідої серії ігор N, яка почала виходити у 2004 році.

Оригінальна гра Vex була випущена у Flash-форматі у 2013 році. Vex 4 - це крайня частина серії ігор Vex, у майбутньому очікується реліз Vex 5.

Ігри про стікмена

Є ще багато інших ігор про стікмена, багато з яких містять схожі Vex 3 елементи виживання та головоломки.

Swingin' 2 - долайте смертельні перешкоди, подорожуючи у повітрі.

Stick Running - біжіть у нескінченному ранері у ролі стікмена та уникайте перешкод.

Характеристики

  • Складний, але захоплюючий геймплей
  • Ряд головоломок для проходження
  • Бонусні рівні та досягнення для вашого прогресу
  • 10 стандартних рівнів і 9 додаткових випробувань

Розробник

Vex 3 - гра від Amazing Adam, як і її приквели Vex і Vex 2, а також її дивовижне продовження - Vex 4.

Дата випуску

Август 2014 року

Поширені запитання

Де я можу пограти у Vex 3 без Flash-плеєра?

Ви можете грати у Vex 3 у HTML5-форматі на сайті CrazyGames.

Чи Vex 3 - складна?

Vex 3 - складна гра, у якій перевіряються ваші навички вирішення проблем, а також вміння міркувати та рефлекси.

Де я можу пограти в останню частину Vex?

Ви можете грати в останню версію Vex на сайті CrazyGames. Крайня гра Vex на сайті CrazyGames - Vex 4, а Vex 5 очікується у майбутньому.

Коли була випущена гра Vex 3?

Гра Vex 3 була випущена у серпні 2014 року.

Інструкції

Використовуйте клавіші зі стрілками або WASD для переміщення. Стрибайте з одного боку в інший, щоб підніматися по стінах. Починайте новий рівень, стоячи на блоці рівня та натиснувши клавішу зі стрілкою вниз. Фіолетові блоки - слабкі, тому вони впадуть, якщо на них наступити. Помаранчеві блоки - супер пружні та відмінно підійдуть, якщо ви хочете високо підстрибнути! У грі є багато чекпоінтів, тому ви завжди можете почати з самого останнього, якщо загинете.

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама