Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Stick War

Рейтинг:
9,2
(160 940 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Stick War - це класична військова гра-стратегія, учасниками якої виступають стікмени. Ця оригінальна гра була випущена у 2009 році у Flash-форматі, а тепер стала доступною для гри у вашому браузері через емулятор Ruffle. Воюйте з іншими націями та принесіть мир на континент у ході веселої та динамічної кампанії!

Як грати

Клікайте по кампанії, щоб розпочати свою подорож у грі Stick War! Ви можете створювати юніти, слідуючи короткій інструкції на початку гри. Кожним стікменом можна управляти окремо. Ваша мета - зруйнувати статую противника та перейти до підкорення наступної нації.

Класи бійців

  • Archidonis - шлях лучника
  • Swordwrath - шлях меча
  • Magikill - шлях мага
  • Speartons - шлях списа

Ваша місія

Ви - лідер нації під назвою "Порядок". Ваш шлях миру та знань означає, що ваш народ не поклоняється своїй зброї, як богам. Це робить вас бажаними для проникнення з боку ваших націй-сусідів. Ваш єдиний шанс захиститися - атакувати першим.

Ваша історія

У світі під назвою Інаморта ви оточені різними націями, які повністю посвятили себе технологіям та боротьбі за панування. Кожне суспільство розробило свій унікальний спосіб ведення війни.

Пишаючись своїми унікальними виробами, ці народи стали одержимими ними, перетворивши зброю на релігію. Кожен вірить, що їхній шлях - єдиний шлях, і присвячує себе повчанню своїй політиці всіх інших народів за допомогою того, що їх лідери називають божественним втручанням. Як ви потім дізнаєтеся... Війною.

Інші схожі гри

З тих пір, як Stick War була випущена багато років тому, з'явилося кілька нових ігор, які створювалися під її впливом. Ці нові ігри також оновили та удосконалили формат таких ігор. Зіграйте у Stickman World War, які є дуже схожими іграми, але мають сучасну графіку та кампанії! Ознайомтеся з іншими іграми-стратегіями та іграми про стікменів, щоб дізнатися більше.

Характеристики

  • Оригінальна гра Stick War
  • Скоріть декілька народов
  • Створіть армію з 4 класів бійців на ваш вибір
  • Для мобільних пристроїв відома під назвою Stick War: Legacy

Дата випуску

Серпень 2009 року

Розробник

Гра Stick War була створена Джейсоном Уітхемом і Броком Уайтом.

Платформа

Веб-браузер

Управління

  • AD / клавіші зі стрілками вліво та вправо - управління персонажем
  • Пробіл - виконати дію
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама