Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Night City Racing

Рейтинг:
8,3
(255 577 голосів)
Розробник:
RHM Interactive
Звільнений:
січень 2023 р.
Останнє оновлення:
квітень 2023 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Класифікація:

Night City Racing - це гоночна гра з фантастичними перегонами, епічними трюками та крутими суперкарами. Беріть участь у різних перегонах та унікальних випробуваннях. Використовуйте гроші, щоб купувати яскраві нові автомобілі. Покажіть друзям, хто найкращий гонщик у режимі для двох гравців, або змагайтеся самотужки й завойовуйте трофей.

Як грати

Змагайтеся з конкурентами

Сідайте за кермо та вирушайте в неймовірну гонку з найкращими спортивними автомобілями світу. Пройдіть 16 гоночних випробувань, які поступово набирають ускладнення. Долайте від крутих поворотів міських вулиць до просторих ланок аеродрому у захопливих перегонах.

Виконуйте різноманітні випробування

Заробляйте додаткові гроші, виконуючи п'ять захоплюючих випробувань. Вас чекають гонка з літаком та боротьба з годинником, щоб досягти фінішу на трасах з купою перешкод. Успішно пройдені випробування поповнюють ваш рахунок.

Отримайте задоволення від вільної їзди

Зануртесь у віртуальний світ вільної їзди. Робіть неймовірні трюки й набирайте гроші, бездумно швидкоїчучи в відкритій арені, повній трамплінів та об'єктів, придатних для виконання трюків.

Купуйте та покращуйте суперкар

Використовуйте всі золоті монети, які назбирали як бунтар за кермом, щоб розширити колекцію суперкарів. Налаштовуйте двигун та гальма. Одягайте яскраві нові шини. Змінюйте фарбування на двокольорове. Night City Racing - це твоя можливість сісти за кермо.

Ще більше ігор подібного жанру

На CrazyGames величезний вибір автомобільних та гоночних ігор. Тому коли ви завершите Нічні міські перегони, обов'язково перевірте їх! Одна з популярних зараз - Mr. Racer. Інша чудова гоночна гра - Turbo Stars - Rival Racing.

Дата виходу

Січень 2023 (Android та WebGL)

Розробник

Гру Night City Racing розробила компанія RHM Interactive.

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android

Останнє оновлення

06 квіт. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама