Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Mr. Mine

Рейтинг:
8,9
(85 995 голосів)
Розробник:
Playsaurus
Звільнений:
жовтень 2022 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android), Steam
Вікі-сторінки:

Mr. Mine - це гра-клікер про видобуток корисних копалин, де ви розвиваєте свій гірничодобувний бізнес. Занурюйтесь глибоко під землю та видобувайте природні мінерали та скарби для продажу. Зароблені гроші допоможуть вам розширити та покращити бізнес, рухаючись все глибше до ядра Землі.

Як грати

Видобуваємо ресурси

Копайте все глибше під землею, щоб отримати більше ресурсів та мінералів для продажу. Також ви будете знаходити скарби у вигляді скарбниць усе глибше, де є випадкові нагороди - від невеликих сум грошей та ресурсів до величезних.

Виконуйте квести

Під час видобування ви врешті-решт дістанетесь до підземного міста. Тут вам будуть доступні нові ресурси та піраміда, де ви знайдете квести для виконання.

Покращуємо ваше обладнання

Ви почнете гру зі звичайної лопати для копання. Коли заробите достатньо грошей, ви зможете покращити ваші інструменти - від лопати до відбійного молотка, а потім від бура до ядерного екскаватора. А далі можливості стануть надприродними, з робітниками, яких замінять інопланетяни та демони!

Більше ігор на подібну тематику

Загляньте в нашу колекцію ігор клікерів для багато інших захоплюючих ігор в режимі очікування та клікерів. Якщо вам подобається спостерігати, як імперія або бізнес ростуть від ніщо до величі, не пропустіть Idle Mining Empire, Idle Dice та Babel Tower.

Розробник гри

Mr. Mine розроблена Playsaurus.

Платформи

  • Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)
  • Steam
  • Android

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама