Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Clicker Heroes

Рейтинг:
9,1
(65 135 голосів)
Розробник:
Playsaurus
Звільнений:
вересень 2022 р.
Останнє оновлення:
вересень 2022 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android), Steam
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Clicker Heroes - оригінальна гра-клікер. Вирушайте у захоплюючу пригоду, вбивайте монстрів, покращуйте героїв за золото, знаходьте скарби та вбивайте босів. Clicker Heroes - гра, що допомогла популяризувати клікерні ігри разом з іншими класиками, такими як Idle Breakout.

Як грати

Клікайте, щоб вбивати

Вирушайте у пригоду, щоб стати могутнім воїном. Поваліть всіх звірів, яких зустрітите, зробивши на них кілька кліків, а потім заберіть залишене після них золото. Кожен клік завдає певну кількість пошкоджень, яку можна безперервно покращувати, щоб набути більшої сили.

Наймайте героїв для допомоги

Наймайте різних героїв, які допоможуть вам швидше знищувати монстрів. У кожного героя є власний DPS та набір поліпшень, які іноді є унікальними. Часто поліпшення героїв дозволяють значно збільшити їх DPS. Герої дозволяють вам вбивати ворогів та збирати золото без піднімання пальця.

Герої з часом стають все дорожчими, але за свої гроші ви отримуєте силу та потужні поліпшення. Чим далі ви просуваєтесь, тим більше героїв з'являється, які стають вашою наступною великою покупкою і дозволяють вам перейти до більш прибуткових земель.

Досліджуйте нові землі і перемагайте босів

У кожному регіоні вас чекають нові та захоплюючі монстри. Починайте з лісу та просувайтесь по суші та іншим місцям. На кінці кожного регіону вас очікує складний бій з босом - бос має додаткове здоров'я та вимагає всієї вашої сили, щоб його перемогти! Якщо вам не вдається перемогти боса, ви повертаєтесь до попереднього етапу, де можете подальше розвинути свої навички, перш ніж вступати в бій знову.

Розробник

Clicker Heroes розроблена компанією Playsaurus. Відвідайте їхній веб-сайт.

Дата релізу

Липень 2014. Веб-версію можна грати виключно на CrazyGames!

Платформи

Clicker Heroes доступна як гра для веб-браузера, а також на Android та iOS. З травня 2015 року вона також доступна на Steam.

Останнє оновлення

06 вер. 2022 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама