Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ragdoll Throw Challenge

Рейтинг:
8,5
(21 342 голосів)
Розробник:
PeachHouse
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
червень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Ragdoll Throw Challenge - це фізична казуальна гра, де ви керуєте хитким персонажем, допомагаєте йому хапати зброю і кидати у ворогів для створення хаосу і веселощів! Ігровий процес простий, однак рухи можуть бути складними і важкими для володіння.

Як грати в Ragdoll Throw Challenge

На початку гри ви можете обрати кілька випробувань, які дуже відрізняються одне від одного, але мають спільну рису - прості фізичні рухи з великими наслідками. Ви можете вибрати з різних геймплеїв:

Лук і стріли

Ваша лялька стоїть на виступі з луком і стрілами. Обертайте руки в напрямку годинникової стрілки чи проти неї, прицілюйтеся і стріляйте. Попавши в опонента, ви не завжди змушуєте його зіпхнутися з ігрового екрану. Залежно від сили удару, вам може знадобитися кілька стріл. Кожне випробування ускладнюється ляльками в різних точках ігрового екрану.

Динаміт

Цей виклик може бути складнішим. Місія вашої ляльки - схопити динаміт і кинути його на суперника. Ви кидаєте занадто далеко, занадто близько, чи поза межами? Вам необхідно знайти ідеальний баланс між обертанням рук, схопленням предмета та його відпусканням, щоб перейти до наступного випробування. Легше сказати, ніж зробити.

Проста стрілка

Клацніть кнопку "Грати" на початку гри, і ви збудете просту стрілку. Цей виклик навчить вас основам гри. Стрілка та рухи дуже схожі на ті, що в "Динаміті".

Баскетбол

Ваша мета - забросити м'яч у кільце. Яка потрібна сила для кидка і яка відстань перед відпусканням м'яча? У цьому випробуванні вправа дає вміння.

Гармата

Тримайте, відпускайте і стріляйте! Ви вистріляєте свою ляльку з гармати та безпечно посадите її на платформу. Не бійтеся зіткнутися із іншими платформами, щоб втратити трохи сили та змінити напрямок - все для фізики!

Дата виходу

  • Серпень 2019 (Android)
  • Травень 2021 (iOS)
  • Травень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (для комп'ютера та мобільний)
  • Android
  • iOS

Ще більше ігор

Досліджуйте наш вибір казуальних ігор, щоб знайти ще більше веселих варіантів. Спробуйте такі ігри, як Dumb Ways to Die, де ви захищаєте персонажів від іноді абсурдних перешкод; Agario, іо-гра, де ви допомагаєте вашому одноклітинному персонажу зростати, якщо піклуєтеся про нього; або Pou, де ви доглядаєте за цифровим улюбленцем.

Останнє оновлення

04 черв. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама