97 692
рейтинги
8,9

Superhero.io - це захоплююча онлайн. Беріть участь у динамічних багатокористувацьких битвах з іншими гравцями та прокачуйте свого героя, збираючи кольорові кульки. Використовуйте інструкції до ваших героїв, щоб стежити за своїм прогресом!

Як грати

Основи гри

Superhero.io - це динамічна .io гра, що означає, що вам потрібно швидко рости й уникати передчасної загибелі. Збирайте якомога більше кульок для прокачування свого супергероя, допоки не будете впевнені у вашій готовності розпочати бій. Кожен раз підвищуючи рівень, ви будете рости у розмірах і перетворюватися на наступного із 30 супергероїв або відомих лиходіїв.

Поліпшення

У грі є багато щедрих поліпшень і бонусів, які допоможуть вам покращити характеристики свого персонажа та його шанси на виживання. За кожне вбивство ви отримуєте жетони життя, які можна використовувати для покращання швидкості атаки, дальності атаки та швидкості переміщення вашого героя.

Корисні поради

Ви повинні мислити тактично. Використання функції ривка (клік правою кнопкою миші) - відмінний спосіб швидко маневрувати під час бою, ухиляючись від атаки противника або роблячи кидок для атаки.

Не поспішайте атакувати. Замість цього прокачуйте свого героя, поки не станете досить сильними, щоб битися. І взагалі, якщо хочете вижити, слід грати обережно та триматися подалі від великих скупчень ворогів.

Інші подібні ігри

Якщо ви любите швидкі бої у форматі багатокористувацьких онлайн-баталій, вам сподобається гра EvoWars, яка має ту ж механіку, що і ця гра про супергероїв. MiniGiants і BrutalMania - відмінні .io ігри у цьому ж стилі.

Характеристики

  • 30 відомих супергероїв, у яких вам необхідно буде еволюціонувати
  • Інструкція до героїв документує ваш прогрес
  • Динамічні битви на арені, які не залишать вас байдужими
  • Поліпшуйте базові характеристики, використовуючи жетони життя

Дата випуску

Липень 2019 року

Розробник

Гра Superhero.io була створена компанією LoraStudio.

Платформа

Веб-браузер (на комп'ютері та мобільних пристроях)

Проходження

Управління

  • Рухайте мишою, щоб управляти переміщенням героя
  • Ліва кнопка миші - атака
  • Права кнопка миші - ривок
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама