Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bloxorz

Рейтинг:
8,4
(15 566 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Bloxorz - це хитра головоломка, яка перевіряє ваші логічні навички та силу вашого мозку. Мета - помістити блок у квадратний отвір і уникнути падіння з краю. Поставте свій мозок на випробування і подивіться, наскільки далеко ви зможете зайти!

Як грати в Bloxorz

Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб правильно рухатися блоком через рівень та потрапити в отвір. Ціль здається простою, але Bloxorz - це складна гра, яка стає все складнішою та заплутанішою з кожним рівнем. Всього в грі 33 рівні.

Починаючи з складніших рівнів, у головоломку додаються нові елементи, які підвищують її складність. Тут є перемикачі, спеціальні плитки, кілька блоків і різні способи їх використання, що додають складності головоломці.

Чим відрізняються перемикачі та плитки?

У грі Bloxorz є 3 типи перемикачів. Круглий перемикач активується, якщо на нього впаде блок будь-яким способом; його також називають "м'яким" перемикачем. Перемикач у формі літери X активується, якщо ви приземлитеся на нього вертикально. Третій тип перемикача має вигляд дужок () і телепортує блок на різні місця, розділяючи його на два менші блоки.

Також є помаранчеві плитки, які є більш крихкими, ніж звичайні. Вони ламаються, якщо ви спробуєте стати на них вертикально.

Бажаєте ще одне логічне виклик?

Bloxorz - це не лише складна гра для розвитку мозку, але й олдскульна класика з епохи Flash-ігор, яка була відновлена за допомогою Ruffle emulation. Якщо ви шукаєте новий виклик, спробуйте Cups - Water Sort Puzzle та Math Push.

Підказки для гри Bloxorz

  • У верхньому правому куті на кожному рівні є код доступу. Ви можете використати його, щоб повернутися до цього рівня.
  • Маленькі блоки працюють лише з круглим перемикачем, і вони недостатньо важкі, щоб активувати інші перемикачі.
  • Перемикачі використовуються для виконання різних дій, тому слід уважно спостерігати.
  • Якщо вам потрібне рішення для кожного рівня, ви можете знайти його у відео на цій сторінці!

Розробник

Bloxorz створений Дем'єном Кларком з DX Interactive.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама