Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Cursed Treasure

Рейтинг:
8,8
(7 964 голосів)
Розробник:
IriySoft
Звільнений:
червень 2019 р.
Останнє оновлення:
березень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Вікі-сторінки:

Cursed Treasure Гра - епічний захист вежі! Це перший епізод Cursed Treasure. Розмістіть вежі стратегічно і не дозволяйте грабіжникам украсти ваші коштовні камені! Головна мета гри полягає в будівництві веж та збереженні ваші камені від нападаючих армій. Це захоплююча гра в жанрі оборони веж, яка має великий вибір хороших героїв і типів веж.

З більш ніж 15 різними рівнями для гри, гра має великий геймплей. Сучасні браузери легко підтримують цю гру і вона працює без проблем. Для завершення рівня вам потрібно вижити з принаймні одним каменем - це може здатися легко, але вам потрібно ретельно розмістити вежі, щоб перемогти нападаючі армії.

Деякі вежі можуть бути розміщені лише на певних типах землі. Зверніть на це увагу, розміщуючи вашу оборону. Крім того, різні вежі завдають різної шкоди ворожим військам. Орки, нежиті та демони - це деякі з ворогів, з якими ви зіткнетеся.

Під час гри ви також можете прискорити хвилі ворогів, якщо відчуваєте себе впевнено. Деякі гравці віддають перевагу ранньому розміщенню веж, щоб уникнути наближення ворожих армій. Інші віддають перевагу змішаній обороні та барьєру в кінці.

Грайте в гру Cursed Treasure вже сьогодні!

Це справді цікава і класична гра в жанрі оборони веж. Вона має все - відмінну стратегію, ретро графіку та великий вибір веж і ворогів.

Дата випуску

Гра спочатку була випущена у травні 2010 року як Flash гра. HTML5 версія доступна з червня 2019 року.

Інший відомий назва

Cursed Treasure: Не чіпай мої коштовності!

Розробник

Цю гру створив IriySoft.

Платформа

Веб-переглядач (настільний і мобільний)

Останнє оновлення

15 бер. 2024 р.

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама