Cyber Cars Punk Racing

66 902
рейтинги
9,1

Cyber ​​Cars Punk Racing - це 3D-гра про водіння з футуристичними автомобілями та тематикою. Тут ви можете ганяти на суперкарі по неоновому місту у різних ігрових режимах. Для вашого вибору представлено 16 суперкарів, 60 гоночних трас, режим для двох гравців, зона вільної їзди, зона "Hot Pursuit" ("Гаряча погоня") та бойова арена. Гра має систему покупки автомобілів та їх поліпшень, а також передбачає гонки проти штучного інтелекту або просто вільну їзду по місту.

Режими гри

Кар'єра

Є безліч ігрових режимів, у яких ви можете будувати собі кар'єру. До них відносяться: "Race" ("Гонка"), "Against Time" ("Проти часу"), "Stunt" ("Каскадер"), "CheckPoint" ("Чекпоінт") і "Fly Parkour" ("Паркур у польоті"). Коли гонка завершується, в залежності від ваших показників ви отримуєте зірки. У режимі кар'єри ви можете отримати максимум 160 зірок.

Режим "Гонка" має 12 гоночних трас. Ви берете участь у гонці проти семи автомобілів комп'ютера, і якщо ви зможете увійти у топ-3 по закінченню гонки, у вас з'явиться право перейти на наступну гоночну трасу. Коли гонка завершена, ви заробляєте гроші в залежності від ваших часових показників. Крім того, зароблені під час гонки очки дрифта та польоту також приносять вам гроші.

У режимі "Проти часу" ви змагаєтеся з часом. Тут також представлено 12 гоночних трас, а ваші показники залежать від часу, з яким ви перетнули фінішну лінію. Тут ви також отримуєте зіркові рейтинги. Завдяки цим зірковим рейтингам ви зможете придбати нові автомобілі та суперкари.

У режимі "Каскадер" вам потрібно дістатися фінішу, виконуючи трюки на 12 спеціально обладнаних гоночних трасах. Для того, щоб вчасно дістатися фінішу, не сходячи зі складної гоночної траси, потрібен талант.

У режимі "Чекпоінт" від вас вимагається дістатися фінішу, подолавши перешкоди на 12 спеціально обладнаних гоночних трасах.

У режимі "Паркур у польоті" вам необхідно якомого рідше торкатися дороги, досягаючи неймовірних швидкостей.

За допомогою зірок, зароблених у режимі кар'єри, ви можете купувати нові машини. На зароблені гроші також можна придбати нові автомобілі та збільшити потужність двигуна.

Вільна їзда

Приготуйтеся до вільної їзди по великому місту. Зона режиму вільної їзди включає великі будівлі, широкі вулиці, майданчики для виконання трюків і безліч загадкових місць. По всьому місту заховано 60 дорогоцінних каменів. Збираючи ці коштовності, ви можете отримати нові машини. Таблиця "Винагород" відкривається кожні 180 секунд. У цій таблиці ви отримуєте гроші за ваші очки дрифту та польоту. Якщо ви почекаєте 180 секунд, ви отримаєте класні нагороди. Коли кількість ключів сягне певного рівня, автомобіль відкривається для автоматичного використання.

Гаряча погоня

Поліція переслідує машини та хоче вас зловити? Чи ви готові до цієї захоплюючої погоні? У цьому режимі у нас є HP (очки здоров'я). Пошкодження, які ми отримуємо, тікаючи від копів, зменшують наші HP. Тому намагайтеся триматися подалі від копів. Будьте пильні, копи завжди будуть за вами гнатися. Коли ваші HP дорівнюватимуть нулю, копи вас зловлять і заарештують. Щоб поповнити свої HP, просто натисніть кнопку "Extra HP" ("Додаткові очки здоров'я"), яка з'являється лише на короткий час, коли ваші HP падають до нуля.

Бойова арена

Приготуйтеся до динамічних боїв на бойовій арені. Загалом вісім гонщиків продемонструють свою майстерність на спеціально обладнаній бойовій арені. Тут є три спеціальні здібності: "Damage X5" ("Шкода X5"), "HP +25" ("+25 очок здоров'я") і "SHIELD" ("Щит"). Збираючи ці здібності, ви можете знищувати своїх супротивників. Перемагає останній, хто вижив. У цьому режимі автомобілі повинні завдавати шкоди та підривати один одного. Кожна машина має 100 HP, і коли значення HP падає до нуля, машина вибухає. Учасник з 0 HP знімається з бою. Ваш HP збільшується на 20 очок, коли ви підриваєте іншу машину. Наприкінці бою є рейтингові винагороди. Щоб отримати ці рейтингові винагороди, ви повинні бути у топ-3. Давайте! Виходьте на поле бою та ревіть, як лев.

Режим для двох гравців (2P Versus)

Ви можете змагатися з другом на одному комп'ютері з розділеним екраном. Докажіть, хто з вас - кращий водій.

Характеристики

 • Тематика кібер-майбутнього
 • Режим для двох гравців
 • Неонове місто
 • Захоплююча гонка проти штучного інтелекту
 • Реалістична фізика водіння
 • Великий вибір гоночних автомобілів
 • Величезний відкритий світ
 • Доступний повноекранний режим

Дата випуску

Листопад 2020 року

Розробник

Гра Cyber ​​Cars Punk Racing була створена Озгюром Айдином.

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління для 1 гравця

 • Клавіші зі стрілками / WASD - водіння
 • N - режим нітро
 • C - зміна виду камери

Управління для 2 гравця

 • WASD - водіння
 • Т - режим нітро
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама