Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

DualForce Idle

Рейтинг:
9,3
(32 566 голосів)
Розробник:
nerdError
Звільнений:
грудень 2020 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)

DualForce Idle - це розумна гра, яка поєднує простоювання та геймплей у жанрі захисту вежі. Клікайте на монстрів, щоб заробляти гроші на апгрейди та вежі. Це єдина гра в жанрі захисту вежі, де ви намагаєтеся активно зробити ворогів сильнішими!

Як грати

Вбивайте чудовиськ

Клікайте на монстра, щоб вбити його та заробити монети. Витрачайте монети на купівлю всього, що потрібно для збільшення кількості монет. Основна мета - заробляти монети. Купуйте монстрів та покращуйте їх здоров'я, щоб отримувати більше грошей за кожне вбивство. Покращуйте ваші вежі, щоб вони завдали більше шкоди. Ви розумієте.

Витрачайте монети

У грі є 6 категорій для покупки, при цьому одна залишається секретом до певного моменту. Вже на початку гри ви зможете використовувати розблоковування, купувати монстрів, вежі та режим будівництва, різноманіття аспектів геймплея. Опція відродження дозволяє почати гру з нуля з бонусом, однак рекомендується використовувати її тільки після досягнення великого прогресу у грі.

Розблокуються таємниці

У кожному розділі доступно безліч поліпшень, деякі з яких залишаються заблокованими до досягнення деякого прогресу у грі. Продовжуйте вбивати монстрів, намагаючись надавати їм більше сили, і з часом ви розблокуєте всі таємниці цієї гри.

Досліджуйте ще більше цікавих функцій

DualForce Idle пропонує цілий ряд опцій, дозволяє зберігати гру та завантажувати збережені дані з файлу - це чудова можливість для сучасних браузерних ігор. Якщо ви хвилюєтеся про показники продуктивності, ви також можете переглянути всі свої цифри в розділі статистики.

Більше ігор, подібних до цієї

Якщо ви вже побудували ідеальну систему розведення монстрів у грі DualForce Idle, спробуйте сотні інших безкоштовних ігор у жанрі простоювання. Ще два популярних варіанти: Idle Breakout та Tiny Fishing.

Дата випуску

Грудень 2020 року

Розробник

Гру створив nerdError.

Платформа

Веб-браузер

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама