Empire: World War 3 (Millennium Wars)

3 714
рейтинги
8,7
Empire: World World 3 (Війни тисячоліття) - це стратегічна гра MMO, яка знаходиться ​​в космосі. Побудуйте колонію на Марсі і боріться за свою частку рідкісних і дорогоцінних ресурсів. Створіть футуристичну космічну армію та воюйте з мільйонами інших гравців у всьому світі та створіть союзи з іншими командирами для конкурентоспроможної переваги.

Як грати

Objectives

Створіть армію потужних військ, щоб захищати свою колонію і досліджувати Марс тисячоліттями. Тисячоліття - рідкісний ресурс, який потрібно знайти та відправити до Федерації торгівлі на Марсі. Корабель якомога більше став домінуючою військовою силою на поверхні Марса.

Будування бази

Створіть та розширіть свою базу для швидкого та ефективного виробництва одиниць та управління ресурсами. Ви можете модернізувати ваші будівлі та одиниці та досліджувати нові елементи, коли ви прогресуєте. У цій грі геймплей, наповнений бойовими діями, а також широкий спектр оновлень та технологічних оновлень, щоб дати вам перевагу. Приєднуйтесь до Війн тисячоліття сьогодні та будуйте свою імперію на Марсі!

Битви та альянси

"Війни тисячоліття" - це нещадні бої між різними корпораційними угрупованнями, щоб встановити контроль за максимальним прибутком. Вам потрібно буде використовувати різні тактики, такі як командування своєї армії грабувати ворожі бази, перехоплення суперницьких відправлень для крадіжки ресурсів та ведення епічних битв, коли у вас є вогнева сила.

Окрім дослідження нових технологій та стратегій для отримання конкурентної переваги, вступ до альянсів є важливим ключем до успіху в Empire: World War 3. Об’єднайте сили з потужними командирами, щоб розширити свої можливості та збільшити прибуток. Зрештою, ви будете керувати Марсовою торговою федерацією як генеральний директор і отримувати унікальні нагороди.

Дата випуску

Empire: World War 3 спочатку була випущена у квітні 2017 року як Android-гра. З березня 2018 року ви можете безкоштовно грати у свою веб-браузері! Гра спочатку була відома як Empire: Millennium Wars, поки її в січні 2019 року не отримала назву Empire: World World 3.

Розробник

Goodgame Studios створили Empire: World War 3. Вони також створюють інші популярні ігри для гри, як-от Goodgame Empire та Big Farm.

Характеристики

  • Бойова гра на стратегію MMO, яка знаходиться ​​на Марсі
  • Будуйте епічну базу та доліджйте новітні технології
  • Керуйте армією стратегічно, щоб грабувати дорогоцінні ресурси
  • Приєднуйтесь до альянсів з потужними командирами для конкурентоспроможних досягнень

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Проходження

Керування

Використовуйте мишку, щоб грати в цю гру.
Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама