Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Goodgame Empire

Рейтинг:
8,7
(35 399 голосів)
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop-only), iOS, Android
Вікі-сторінки:

Goodgame Empire - це стратегічна гра MMO, встановлена ​​в середньовічні часи. Починаючи з єдиного замку, ви поступово просунете свою цивілізацію по всьому світу, щоб створити процвітаючу імперію. Це безкоштовна гра у вашому веб-браузері, її не потрібно завантажувати, тому розпочніть роботу та приєднуйтесь до альянсу вже сьогодні!

Goodgame Empire

Goodgame Empire підтримував інтернет-спільноту геймерів протягом багатьох років з моменту створення гри. Поряд із вражаючим переліком функцій, які дозволять вам зайнятись, часто виходять великі оновлення, які підтримують геймплей свіжим, а також спільне онлайн-співтовариство геймерів, унікальне для Empire.

Побудуйте імперію

Ви починаєте з замку. Для вас споруджено понад 60 будівель, з кількома рівнями модернізації як для будівель, так і для одиниць. Для побудови справді епічного царства може знадобитися час, але це не зупиниться на першій фортеці. Ви можете розширити свою імперію на нові регіони карти, коли ви створили свою основну базу. Існує також ряд привабливих естетичних додатків, щоб прикрасити вашу імперію та зробити її найкращою.

Битви

У середньовічні часи ви не можете мати друзів без ворогів. Це час імперій, які борються за домінування, і ви, як очікується, будете брати участь у битві. Імперія має стратегічну та багатофункціональну систему боїв та понад 50 військових частин для використання. Ви навіть можете налаштувати обладнання та предмети, щоб налагодити свої бойові можливості. Тримайте свою армію ситною і сильною, а потім киньте виклик іншим гравцям на захоплюючі бої.

Приєднуйтесь до спільноти

Goodgame Empire має унікальну систему альянсів та пактів, яка дозволяє вам приєднатися до інших гравців. Це не лише користь для суспільства, ви також отримуєте кілька привілеїв від вступу в альянси, які вигідні при запуску. Перебуваючи в союзі, ви можете пришвидшити час будівництва, швидкість атаки та вирішально забезпечити дружнє співтовариство!

Окрім спільноти з понад 80 мільйонами гравців у всьому світі, регулярно проводяться оновлення та події, щоб гра була захоплюючою та допомагала стати остаточним королем!

Характеристики

  • Побудуйте власну імперію з нуля
  • Формуйте союзи і вступайте в стратегічні битви
  • Спільнота з понад 80 мільйонами гравців
  • Безкоштовна гра у вашому веб-браузері

Платформи

  • Веб-браузер
  • iOS
  • Android

Розробник

Goodgame Studios створили Empire. Гра активно оновлюється щотижня. Серед інших популярних ігор, розроблених Goodgame Studios, є Big Farm та Legends of Honor.

Оригінальна дата виходу

Empire вийшла у 2011 році, але гра отримала безліч оновлень з того часу.

Керування

Використовуйте мишку, щоб грати у Goodgame Empire.

Реклама

Більше ігор у цій серії

Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама