Hungry Shark Arena

34 240
рейтинги
8,6
Hungry Shark Arena - це багатокористувацька онлайн-гра, де ви граєте криваву акулу. Вбивайте інших голодних акул у королівській битві за виживання, де остання акула отримає повне панування в океані.

Як грати

Вирощуйте

Вирощуйте свою акулу, харчуючись усім, що попадається на вашому шляху. Ви можете дегустувати найкращі океанські страви: від маленької рибки до дайверів - все залежатиме від розміру вашої акули. Для того, щоб з’їсти свою здобич, спрямуйте на неї свою акулу або клацніть лівою кнопкою миші, щоб прискоритися та здійснити більш жорсткий напад на жертву!

Виживайте

Домінуйте над іншими гравцями, стискаючи їх у своїх щелепах і з’їдаючи м’ясо, яке від них залишається. Продовжуйте робити це, допоки ви не станете найнебезпечнішим хижаком в океані. Уникайте мін та переконайтеся, що у вас завжди залишається простір для маневру.

Подібні ігри

У нас є багато інших ігор у жанрі королівських битв та зі здібностями персонажа рости. Щоб у них зіграти, переходьте на наші .io ігри. Stabfish.io - схожа за жанром гра з водною ареною. Спробуйте Smash Karts для чогось трохи іншого!

Дата випуску

Лютий 2021 року

Розробник

Ubisoft розробив Hungry Shark Arena.

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління

Використовуйте мишу, щоб управляти акулою
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама