Stabfish.io

164 630
рейтинги
8,5

Stabfish.io - це безкоштовна .io гра, у якій ви граєте за океанічного звіра-убивцю. Приєднуйтесь до багатокористувацької арени з рибинами, озброєними смертоносними бивнями, і відвойовуйте свою частку здобичі, уникаючи гострогих кінців бивнів інших гравців. Збирайте убиту рибу, як трофеї, харчуйтеся для прискорення, та домінуйте у морі.

Як грати

Харчуйтеся, щоб мати можливість прискорюватися та отримувати найвищі бали. Знищуйте інших риб, атакуючи їх збоку та ззаду. Кожне вбивство робить ваш бивень довшим. Коли він стане достатньо довгим, у вас з'явиться більше хоробрості для атак.

Чим більше риби ви наколите на бивень, тим вищим буде ваш бал. Туша кожної вбитої риби буде прикрашати ваш бивень, як шашлик шампур, та слугуватиме нагадуваням про вашу жорстоку та смертоносну натуру.

Налаштування

Риба

Гра Stabfish пропонує декілька поліпшень для вашої риби. Ви можете розблокувати більше видів морських звірів, таких як косатки та акули-молоти, відкривши відповідні досягнення. Незаблоковані скіни дають вам ігрові переваги, такі як додаткові бонуси за вбивство.

Зброя

Кожен гравець стратрує з базовим бивнем. Отримавши бивень 4 рівня, ви можете покращити його до тризуба. Такий же принцип діє для отримання холодного леза та ланцюгової пили.

Подібні Ігри

Гра Stabfish.io схожа на багатьох.io ігор з ареною. Ознайомтеся з колекцію ігор у цьому жанрі, щоб віднайти для себе багато інших захоплюючих та безцінних варіантів. Застрибуйте прямо у гру Worms.Zone, щоб отримати не менш приємний досвід.

Характеристики

  • Геймплей у стилі: агресивно коліть або наколять вас
  • Випадкові бонуси для вашої переваги
  • Вбивайте ворогів і харчуйтеся, щоб збільшити свої бали та мати змогу прискорюватися
  • Заробляйте досягнення, щоб покращувати свою рибину та її арсенал зброї

Дата випуску

Лютий 2020 року

Розробник

Гра Stabfish.io була розроблена Zytech AI.

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

10 черв. 2022 р.

Проходження

Управління

ПК

  • Рухайте мишою, щоб управляти рухом риби
  • Ліва кнопка миші - прискорення

Мобільні пристрої

  • Свайпайте, щоб управляти рухом риби
  • Утримуйте два пальці на екрані для прискорення
Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама