26 317
рейтинги
8,1

Перевірте свою логіку та навички зі зіставлення у грі Mahjong Classic. Гра Mahjong Classic дозволяє вам грати у легендарну та культову настільну гру Маджонг у вашому браузері! Це одна з найулюбленіших настільних ігор усіх часів, і ви можете годинами розважати себе, граючи у неї та намагаючись побити свій останній рекорд. Гра проста: вам потрібно знаходити пари однакових костей для того, щоб у кінці кінців прибрати усі кості з ігрового поля.

Задача може здаватися легкою, але, наспраді, вам потрібно буде використовувати логіку та прибирати кості, починаючи з верхніх рядів та закінчуючи нижнім. На костях зображені дивовижні китайські символи та малюнки, а дизайн цієї браузерної версії просто прекрасний. Намагайтеся якнайшвидше прибрати усі кості з дошки та подивіться, який найшвидший час для проходження гри ви можете для себе зафіксувати!

Ігрове поле виглядає фантастично, а кості - автентично. Ця браузерна версія дозволяє користувачам насолоджуватися грою у найменших деталях. Крім того, ігровою механікою легко оволодіти - за допомогою миші клікайте по різних костях та намагайтеся їх зіставити.

Якщо ви застрягли, є функція підказки, яка вказує на доступні ходи. Крім того, можна відмінити останній зроблений хід. Це не означає, що ви можете дурити, але умови гри та підказки дуже допомагають, коли ви не знаєте як походити.

Загалом вам доведеться зіставити 144 кості, розкидані по 5 різних рядах. Це може здаватися легким, але насправді - це серйозний виклик, та у вас вибухне мозок, коли ви намагатиметеся віднайти наступний можливий хід. Спробуйте зіграти та опануйте гру Mahjong Classic уже сьогодні та перевірте, як швидко ви можете розв’язати цю головоломку.

Дата випуску

Квітень 2018 року

Характеристики

  • Класична гра Маджонг
  • 144 кості у 5 рядів
  • Зелене ігрове поле із зображенням бамбука
  • Ви можете відміняти зроблені ходи та використовувати підказки

Платформа 

Веб-браузер (на комп’ютері та мобільних пристроях).

Проходження

Управління

Використовуйте ліву кнопку миші, щоб обрати кость.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама