Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Makeup Trends: Then and Now

Рейтинг:
8,5
(9 761 голосів)
Розробник:
Gamerina
Звільнений:
травень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Тренди макіяжу: Тоді і зараз - це б'юті-гра, в якій ви поринете у гламурний світ трендів макіяжу. Під керівництвом інфлюенсера Кікі ви пройдете крізь еволюцію краси з 2000-х до 2024 року.

Як грати в Тренди макіяжу: Тоді і зараз

У цій захоплюючій б'юті-грі ви можете виконати різні завдання, зробивши своєму персонажу повний макіяж за допомогою стилів макіяжу 2000 і 2024 років одночасно. Довівши образ до досконалості, ви зможете перейти на наступний рівень.

Гра починається з обличчя без макіяжу - ідеального полотна для повного макіяжу. Половина обличчя отримає макіяж у стилі 2000 року, а інша половина - тенденції макіяжу 2024 року, щоб ви могли порівняти їх.

До складу макіяжу, який ви отримаєте, входять

  • Помада
  • Тіні для повік
  • Рум'яна
  • Туш для вій

Обличчя вашого персонажа - це ваше полотно, на якому ви зможете відчути злиття естетики Y2K-VSCO та емо-ейфорії, поєднуючи яскраві тіні, зухвалі кольори губ та авангардні стилі. Створюйте яскраві образи за допомогою різних зачісок та аксесуарів, щоб створити вражаючі ансамблі. Завдяки різноманітним варіантам комбінування станьте законодавцем моди в цій динамічній грі!

Порада

Спробуйте різні відтінки помади, тіней для повік, густоту вій і рум'ян, поки не знайдете ідеальне поєднання. Саме в цьому і полягає найцікавіше в цій грі.

Дата виходу

травень 2024

Платформа

Веб-браузер (десктопний та мобільний)

Більше подібних ігор

Якщо вам сподобалася ця гра про красу, можливо, ви захочете переглянути нашу велику колекцію казуальних ігор зі схожими назвами. Ви можете зіткнутися з такими іграми, як Love Tester, де ви знайдете свою ідеальну любовну пару; Super Auto Pets, гра-битва між чарівними домашніми тваринами; або Pou, цифрова гра з домашніми тваринами, де ви годуєте, прибираєте та граєте з новим другом.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама