Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

New Year Makeup Trends

Рейтинг:
8,9
(53 082 голосів)
Розробник:
Gamerina
Звільнений:
січень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

New Year Makeup Trends - це безкоштовна гра про моду, в якій ви допоможете Еллі, Олівії та Кікі знайти ідеальний образ на Новий Рік! Міксуйте та поєднуйте зачіски, сукні, відтінки макіяжу та багато іншого, щоб виглядати захоплююче на заключній вечірці року!

Як грати

Продемонструйте свою майстерність в стилізації

Після короткої розмови з дівчатами, настав час готуватися до великого дня! Ці дівчата розраховують на ваші навички професійного стиліста, щоб створити неперевершений образ для вечірки. Які ефектні стилі ви виберете, щоб залишити враження?

Вибирайте з різноманітних стилів

Стилізуючи дівчат по черзі, обирайте макіяж та одяг із різноманітних наборів, щоб створити ідеальний вигляд. Ви можете оглянути палітру тіней для повік, нанести тіні і вії, підібрати чудові сукні та багато іншого.

Оглядайте унікальні образи

Завершивши створення вигляду для першого персонажа, переходьте до наступного. Кожен персонаж має свій неповторний набір одягу та стилів, тому ваша творчість буде оновлюватися для кожної особи.

Зробіть селфі

Стилізували всіх трьох дівчат на велику вечірку? Зайдіть у камерну, зробіть стильні фото та поділіться ними у соціальних мережах, щоб усі побачили, що ви та ваші подружки готові зустріти круту новорічну вечірку!

Інші ігри такого ж жанру

Вам сподобалася гра New Year Makeup Trends? CrazyGames пропонує сотні інших цікавих та безкоштовних ігор про моду. Ще два популярні варіанти: Fashion Challenge: Catwalk Run і Boyfriend Fashion Trends. Перевірте їх теж!

Дата виходу

січень 2024 року

Платформа

Веб-браузер (настільний та мобільний)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама