Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Rooftop Run

Рейтинг:
8,9
(76 256 голосів)
Розробник:
Mad Hook
Звільнений:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Rooftop Run - це паркур-гра, в якій ви будете пересуватися міськими ландшафтами з блискавичними рефлексами.

Як грати в Rooftop Run

Готуйтеся до адреналіну та відчуйте атмосферу гри "Rooftop Run", де ви приймаєте на себе роль бесстрашного персонажу, який навигує міським джунглем, розраховуючи лише на спритність та нерви. Ваше завдання - перескакувати з одного небезпечного даху на інший з грацією кваліфікованого фрістайл бігуна, не втрачаючи шаленої швидкості.

Ця гра з високою октановою акцією перевіряє кожен стрибок, кульбіт і ковзання щодо вправності та точності. Захоплюючі 3D-візуальні ефекти занурюють вас в розгортку динамічних подій. Кожен рівень гри пропонує нові перешкоди, які треба подолати. Від епічних стрибків, коли ви виграєте гравітацію, до захоплюючих втеч від непримиренних переслідувачів - кожна мить стає випробуванням для вашої реакції та мужності.

Початково запущена у червні 2020 року для iOS, а пізніше у вересні того ж року з'явилася версія для Android, Rooftop Run пропонує просте управління, що дозволяє керувати кожним рухом. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші, щоб керувати рухом камери, дозволяючи оглядати оточуюче середовище і планувати наступний сміливий стрибок.

Дата виходу

  • Червень 2020 (iOS)
  • Вересень 2020 (Android)
  • Квітень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (комп'ютер і мобільний)
  • Android
  • iOS

Інші ігри, схожі на цю

Якщо ця гра вам сподобалася, то у вас є безліч схожих казуальних ігор на вибір. Випробуйте свою точність з Eggy Car, насолоджуйтеся ностальгією з Atari Breakout, підкорюйте гори з Getting Over It.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама