Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Sandtrix

Рейтинг:
9,0
(22 152 голосів)
Розробник:
Markus
Звільнений:
червень 2023 р.
Останнє оновлення:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Сендтрікс - гра в тетріс з особливістю - коли кубики доторкаються до дна, вони перетворюються на пісок. Мета полягає в тому, щоб вирівняти блоки одного кольору так, щоб вони утворили безперервний колір зліва направо. Коли ви утворюєте горизонтальну лінію, пікселі зникають, а ви отримуєте очки.

Як грати

Режими гри

У Сендтрікс є три режими гри, якими можна насолодитися. Перший - класичний нескінченний режим. У цьому режимі ви безкінечно очищаєте пісок до того моменту, коли ігрове поле заповниться. З плином часу швидкість збільшується. Як тільки блоки досягають верху, гра закінчується.

Інші режими мають схожі правила, але в них є фундаментальні відмінності. У режимі рекорду мета полягає в отриманні найвищого можливого рахунку протягом 3 хвилин. За винятком цього, правила залишаються такими ж. У очищайте 40 потрібно, як і в назві, очистити 40 рядків. В цьому режимі немає обмежень за часом. Просто не допустіть невдачі!

Ви отримуєте 1 очко за кожен очищений піксель в будь-якому режимі гри. Якщо ви знову очищаєте ряд перед тим, як вичерпається відлік, ви можете отримати комбо до 10-кратного збільшення очок.

Складність

В Сендтріксі є три рівні складності. У легкому режимі у вас є весь ігровий простір для розміщення блоків, а швидкість нормальна. Однак середній та важкий режими прискорюють швидкість і обмежують доступний простір для гри. Особливо важким є жорсткий режим. Ми настійно рекомендуємо деякий час пограти на першому рівні складності, перш ніж переходити до інших.

Про Сендтрікс

Сендтрікс також відома як Sandtris, Setris та Sand Tetris, серед інших назв. Частково це через те, що гра стала вірусною під різними назвами на TikTok та інших соціальних платформах. Здавалося б, що перетворення блоків на пісок суперечить суті Тетрісу, але чим більше ви граєте, тим більше розумієте дрібниці того, як кожна фігура приземляється, і вчитеся максимально ефективно використовувати кожен блок.

Інші ігри, схожі на цю

Якщо вам подобається грати в нові та захоплюючі головоломки, ознайомтеся з нашою повною колекцією головоломок. Тут також є багато ігор на тему Тетрісу для вас. Ще одна цікава та захоплююча головоломка - Tower Swap.

Дата випуску

Червень 2023 року

Розробник

Сендтрікс розробив Markus.

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільний пристрій)

Останнє оновлення

15 квіт. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама