Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Slash Royal

Рейтинг:
9,3
(100 214 голосів)
Розробник:
Yso Corp
Звільнений:
травень 2022 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Slash Royal - це казуальна гра на виживання, в якій ви б'єтеся доти, доки не залишитеся останнім гравцем. Пересувайтеся по карті, збираючи різноманітну зброю, щоб використовувати її проти своїх опонентів. Знищіть своїх ворогів до останнього і станьте єдиним вцілілим на арені, щоб виграти матч.

Як грати

Знайдіть переможну зброю

Біжи до найближчої або найбільш вподобаної зброї, щоб взяти її в руки. Тут є бомби, арбалети, сокири, мечі, булави та багато іншого. Знайдіть найкращу зброю для знищення своїх супротивників і вбийте їх усіх, щоб перемогти у грі.

Боріться в унікальних локаціях

Кожен рівень Slash Royal проходить в унікальній локації зі своїм власним макетом бойової арени. Використовуйте дизайн рівня на свою користь і грайте на перемогу.

Отримайте стартову перевагу

Перед кожним раундом ви можете вибрати один з двох можливих бонусів. Вони вибираються випадковим чином і включають в себе гігантський розмір вашого персонажа, зброю, прискорення, можливість викрадення зброї та багато іншого.

Дата виходу

  • Грудень 2020 (Android та iOS)
  • Травень 2022 (WebGL)

Розробник

Slash Royal була розроблена компанією Yso Corp. Серед інших популярних ігор компанії - Hide N Seek, Wood Farmer та Riot Escape.

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама