Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Snake

Рейтинг:
8,0
(1 318 голосів)
Звільнений:
червень 2019 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Гра "Змійки" повертається з новими чудовими рівнями та змійками. Класична аркадна гра повертається, але цього разу ви можете грати з мобільного браузера замість старомодного мобільного телефону Nokia 3310! Якщо хто-небудь пам'ятає, як грав у цю оригінальну гру, то просто закохається у цю браузерну версію.

Механіка гри залишається незмінною. Керуйте голодною змійкою за допомогою клавіш зі стрілками на клавіатурі. Переміщайте змію по ігровому полю та збирайте фрукти по мірі вашого прогресу. За кожен з'їдений фрукт змійка збільшується в довжину на один блок.

Спробуйте виростити величезну змію та отримати високий бал, обходячи мапу та збираючи їжу. Їжу можна вживати різну, таку як яблука, груші, а також маленьких істот, таких як равлики. Тварини дають додатковий бонус до балів - миші дають 60 очок, тоді як яблука - лише 30.

На кожному рівні ви можете зібрати зміїне яйце, коли наберете певну кількість балів. Ці нові зміїні яйця можна відкрити. Всередині ви побачите нову змію, якою ви матимете можливість керувати! Друга розблоковувана змія, наприклад, це дрейк - це стильний гібрид між змією та драконом. Загалом ви можете грати за восьмома різними зміями, а нові усіма будуть додаватися.

Крім різних змій, доступні також три швидкості гри. Перша швидкість - дуже повільна, змійкою легко керувати. З іншого боку, третя швидкість - надзвичайно швидка, потрібні швидка реакція та вміння керувати змією.

Графіка цього твору може бути ретро, але вона все ж покращена порівняно зі старими версіями для мобільних телефонів. Однак сама геймплей до речі робить цю чудову гру, якій будуть віддані найкращі години вашого часу. Вона проста, але неймовірно захоплива та крута. Чому не спробувати цю класичну аркаду вже сьогодні та подивитися як високий бал у вас вийде?

Дата виходу

Червень 2019

Розробник

Snake була розроблена компанією Nokia.

Особливості

  • Офіційна оригінальна версія Nokia
  • Доступний повноекранний режим
  • Доступні 3 швидкості Snake

Платформа

Веб-браузер (настільний та мобільний)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама