Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Table Tennis World Tour

Рейтинг:
7,2
(223 249 голосів)
Розробник:
Famobi
Звільнений:
вересень 2022 р.
Останнє оновлення:
вересень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Світовий тур Table Tennis World Tour це захоплива спортивна гра, в якій ви граєте в настільний теніс проти різних суперників. Оберіть свою країну та вiзьміть участь в глобальних змаганнях, щоб стати чемпіоном світу з настільного тенісу!

Як грати

Зробіть рух і зробіть удар

Вам потрібно просто перетягнути мишку, щоб рухати ракеткою до м'яча. Спосіб, яким ви рухаєте ракеткою, впливає на напрямок м'яча. Ви можете рухати ракетку ближче або далі, щоб вибрати правильний момент для удару. Спробуйте здивувати суперника кутовим ударом, щоб набрати більше очок.

Набирайте більше очок

Матч завершується, коли одна з команд набирає 11 очок. Тримайте тиск на суперника, щоб досягнути цього першим! Кожний турнір складається з шести ігор з гравцями з усього світу. Ви можете переходити до наступного, коли виграєте трофей першої країни.

Залишайтесь у фокусі

Ваші суперники з штучним інтелектом у грі Table Tennis World Tour є динамічними та мають різний рівень складності, залежно від етапу, на якому ви знаходитесь. Цей змінюючийся рівень складності означає, що вам доведеться швидко реагувати, щоб перемогти наступного суперника.

Інші ігри, як ця

Tennis Masters - ще одна чудова тенісна гра, яку варто випробувати, якщо вам потрібно щось схоже. Якщо вам подобається спортивні ігри, на CrazyGames є великий вибір ігор. Загляньте на Basket Random та спробуйте щось нове!

Розробник

Table Tennis World Tour розроблено Happylander.

Платформа

Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)

Останнє оновлення

04 вер. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама