Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Teacher Simulator

Рейтинг:
9,1
(117 430 голосів)
Розробник:
Kwalee
Звільнений:
вересень 2022 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Teacher Simulator - це захоплююча симуляційна гра, в якій ви виступаєте у ролі вчителя. Оцінюйте іспити та переконайтеся, що діти ведуть себе належним чином. Можливо, ви колись були учнем, але тепер вам доведеться бути відповідальним за всіх!

Найреалістичніший симулятор викладання

Навчайте дітей важливим навичкам життя

У Teacher Simulator ви навчите дітей відповідей на такі важливі питання, як "Що означає LOL?". Це надасть їм цінну інформацію про історичні терміни, які їхні батьки можуть використовувати у текстових повідомленнях. Подібні питання можна знайти в ToT або Дрібниці.

Наточіть олівці та перевірте роботи

Наточіть олівці на ідеальну гостроту і готуйтесь оцінювати роботи своїх учнів! Для правильних відповідей поставте галочку, а для неправильних - хрестик у відповідній клітинці.

Прогуляйтесь коридорами та налагодьте дисципліну

Зловили дітей за поганою поведінкою або, ще гірше, за бійкою? У цій школі повно справжніх негідників та шельм. Ви можете скористатись архаїчними методами, такими як поливання знедуховілих учнів вогнегасником або збивання їх електрошокером, щоб налаштувати дисципліну!

Припиніть списування

Списування, бійки та погана поведінка - це часті проблеми в цій школі, і ваш обов'язок як вчителя - контролювати поведінку дітей. Деякі діти думають, що можуть списувати роботи інших - але не при вашій варті!

Знайдіть свою мрійну роботу

У Teacher Simulator кар'єрний ріст дуже швидкий. Заслужте можливість викладати нові предмети, відмінно виконуючи свої поточні обов'язки. Ви зможете викладати кіно, бізнес, загальні знання та багато іншого. Нові роботи, на які вас приймуть, будуть оплачуватися краще. Якщо ви мрієте про повну зміну кар'єри, спробуйте гру Market Boss або Sweet Shop 3D.

Особливості

  • Навчання дітей важливим навичкам життя
  • Отримання нових ролей викладача по мірі прогресу
  • Використання цікавих дисциплінарних заходів
  • Отримання задоволення від життя вчителя!

Дата випуску

  • Липень 2020 (iOS)
  • Серпень 2022 (Android)
  • Вересень 2022 (WebGL)

Розробник

Гру розробила компанія Kwalee.

Платформи

  • Веб-браузер (для настільних комп'ютерів та мобільних пристроїв)
  • Android
  • iOS

Більше ігор, схожих на цю

Якщо вам подобається простота та веселощі гри Teacher Simulator, ви, напевно, захочете ознайомитись з іншими іграми у категорії казуальних ігор на нашому сайті і знайти ще більше розваг. Деякі забавні ігри, які варто спробувати, це House of Hazards, де ви повинні виконувати домашні обов'язки, але будьте обережні, оскільки там можуть бути перешкоди. Ще одна гарна гра - Dumb Ways to Die, яка заснована на австралійській кампанії з соціальної реклами й дозволяє захищати милувних персонажів від (як мінімум) повсякденних нещасних випадків. Якщо ви зацікавлені у творчих логічних іграх, спробуйте Scribble, де ви зможете намалювати свій успіх.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама