Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Text Twist 2

Рейтинг:
6,8
(2 865 голосів)
Звільнений:
вересень 2016 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Text Twist 2 - це гра, яка перевіряє ваші знання слів. Гра пропонує вам літери, які вам потрібно скласти в якнайбільшу кількість слів, перш ніж закінчиться час. Більше слів - більше балів, а також можливість прогресувати в ще складніші словесні виклики!

Режим гри

Перевірте свій словниковий запас та відкрийте для себе нові слова! Ви будете здивовані, скільки слів ви знайдете за допомогою обмеженого набору літер. Ви також здивуєтеся, скільки слів вам вдасться не побачити, коли рівень складності зростає. Гра має в собі елементи геймплею, подібні до класичних ігор, таких як Countdown та Boggle, де треба складати слова з переставлених літер.

Виклик

Виклик полягає в розпізнаванні комбінацій літер як слов. Вам знадобляться хороші навички візуалізації та глибокі знання різних термінів. Завдяки багатству простих і складних слів, гра підходить для гравців будь-якого віку.

Освітнє значення

Text Twist 2 - справжній виклик для дорослих через велику кількість слів та обмеження у часі, але гра також має великий потенціал для навчання дітей. Гра є освітньою, оскільки діти можуть знаходити ті слова, які вже знають, водночас вчаться правильного написання та вивчають абсолютно нові слова.

Особливості

  • Підходить для гравців будь-якого рівня
  • Містить різноманітні словесні головоломки
  • Таймер для складного геймплею
  • Освітня гра - вчитесь нові слова або навчайте своїх дітей

Ігри зі словами

Словні ігри та головоломки є чудовим способом стимулювати ваш розум. Ось дві схожі ігри зі словами, які можна спробувати грати далі:

Word Chef - перетягуйте літери, щоб скласти слово з переставлених літер.

Word Wipe - зітріть якомога більше слів протягом встановленого часу.

Платформа

Веб-браузер (HTML5)

Розробник

Text Twist 2 розроблений компанією GameHouse.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама