Tiger Simulator 3D

145 849
рейтинги
8,9

Tiger Simulator 3D - це ще одна фантастична гра-симулятор від компанії CyberGoldfinch. Тигри - насправді вражаючі та красиві тварини, і тепер ви маєте можливість побачити, як це - жити, як ці царствені створіння, у дикій природі. Ви управляєте тигром і повинні вижити у дикій природі й вирости сильними. Вам потрібно шукати їжу та ловити свою здобич, щоб забезпечити собі харчування та енергію - не забувайте також пити воду. По всій карті світу ви можете виконувати різні завдання для інших тварин та персонажів, щоб заробляти золото. Це золото ви потім можете використати для поліпшення параметрів та рівня сили вашого тигра. Ви також можете знайти своєму тигру пару тавиховати власну родину тигрів! Подивіться уже сьогодні, як це - жити у дикій природі, та розпочніть свою тигрову пригоду!

Характеристики

  • ТИГРОВА РОДИНА Якщо ви знайдете собі тигрицю, то зможете створити сім'ю. З розвитком персонажа відкривається можливість заведення дитинчат. Ви можете мати до чотирьох тигренят. Ваша родина може допомогти вам під час бою або полювання. Є можливість поліпшити кожного члена родини. Для цього необхідно полювати та збирати їжу, а потім годувати нею ваших дитинчат або пару.
  • ЗМІНА ЗОВНІШНОСТІ ТИГРА Налаштовуйте зовнішній вигляд вашого тигра на свій смак. Для вашого вибору представлено декілька скінів. Ви також можете налаштовувати скіни для вашої пари та дитинчат. Для любителів кумедних капелюшків є можливість носити найрізноманітніші головні убори!
  • ПОЛІПШЕННЯ Є можливість поліпшувати як індивідуальні параметри членів сім’ї, так і параметри, які одночасно впливатимуть на всіх членів тигрової родини. Не забувайте вдосконалювати персонажів! Заробляйте досвід, виконуючи завдання та полюючи. Отримавши новий рівень, персонаж може витратити його на очки атаки, енергію чи життя. Також є спеціальні здібності, які дозволяють збільшувати швидкість, збирати більше їжі, отримувати більше ресурсів за виконання певний дій у грі тощо.
  • РІЗНОМАНІТНІ ТВАРИНИ У своїй подорожі ви зустрінете безліч різних істот. Деякі з них - мирні, а деякі - дуже небезпечні. Також тиграм прийдеться битися з небезпечними босами.
  • КВЕСТИ Виконуйте різні завдання. Іноді вам потрібно буде полювати на тварин, іноді - шукати старовинні артефакти, а іноді - розважатися, запускаючи феєрверки. Ви ніколи не знаєте, про що вас попросять персонажі квесту.

Гра Tiger Simulator 3D була розроблена компанією CyberGoldfinch. Ви також можете зіграти в інші чудові симулятори тварин від цього розробника, такі як Fox Simulator і Wolf Simulator. Ви можете стежити за цим розробником у Twitter: https://twitter.com/CyberGoldfinch

Платформа

Веб-браузер. У нас також є версії для Android та iOS.

Проходження

Управління

  • WASD / клавіші зі стрілками - переміщення тигра 
  • Ліва кнопка миші - атака
  • Пробіл - стрибок
  • SHIFT - біг 

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама