Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Winter Clash 3D

Рейтинг:
8,9
(324 149 голосів)
Розробник:
Freeway Interactive
Звільнений:
грудень 2019 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Грайте Сантою Клаусом у грі Winter Clash 3D! Winter Clash 3D - це битва з різдвяною тематикою із серії ігор Clash 3D. Ви граєте на боці Сант проти злих ельфів. Це ще одна дивовижна гра захоплюючої серії Clash 3D, яка подарує вам відчуття хаосу та динаміку шутера від першої особи.

Ця гра схожа на такі ігри, як Farm Clash 3D і Subway Clash 3D, але має веселу зимову тематику. На фоні грає мелодія Jingle Bells, та ви можете побачити тут новорічну ялинку та подарунки. Постійно рухайтеся та використовуйте для прикриття різні предмети, щоб вас не підстрелили.

На карті із назвою “Docks” (“Доки”) ви воюєте на території порту, де є вода, у якій ви можете плавати. Кожен гравець оснащений смертоносною снайперською гвинтівкою, яка може вбити одним пострілом у голову. Спробуйте не використовувати приціл або ж використовуйте його, щоб приблизити зображення та вистрілити точніше.

З усіх онлайн-ігор серії Clash 3D ця гра ідеальна для зимнього періоду та Різдва. Не забувайте, що ви можете прокачувати свого персонажа ат покращувати рівень нанесення ушкоджень, прицілювання, а також збільшувати одиниці здоров’я – що вкупі покращить ваші шанси на виживання. Крім того, під час гри ви можете розблокувати золоту обгортку для прикрашення вашої зброї, а також різні головні убори для вашого персонажа.

Розважайтеся у спробах знищити злих ельфів у грі Winter Clash 3D вже сьогодні!

Дата випуску

Грудень 2019 року

Розробник

Гра Winter Clash 3D була розроблена компанією Freeway Interactive. Також зіграйте у такі ігри цієї серії, як Sniper Clash 3D і Subway Clash Remastered.

Платформа

Веб-браузер (на комп’ютері та мобільних пристроях)

Управління

  • WASD / клавіші зі стрілками -  пересування
  • C - присісти
  • Пробіл - стрибок
  • TAB – перегляд таблиці очків
  • Права кнопка миші - прицілювання
  • Ліва кнопка миші - стрільба

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама