Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Zoo - Happy Animals

Рейтинг:
9,1
(63 816 голосів)
Розробник:
SayGames
Звільнений:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Zoo - Happy Animals - це симулятор зоопарку, де вам потрібно виконати серію щоденних завдань, пов'язаних зі зоопарком, щоб продовжити гру до наступного рівня. Але будьте обережні, оскільки якщо ви помиляєтесь у часі, ви можете опинитися в небезпеці.

Як грати в Zoo - Happy Animals

Метою гри Zoo - Happy Animals є виконання завдань у зоопарку, які включають гоління альпак, приймання душу слонят, спрямування акробатичних шимпанзе до куп стиглих бананів, годування голодних бегемотів кавунами і годування алігаторів. Що поганого може статися під час годування алігаторів? Якщо ви не вирішите головоломку з відповідністю і точністю, ви не перейдете до наступного раунду.

Завдяки різноманітним міні-іграм, включаючи лабіринти та перешкоди, ви станете майстром догляду за тваринами та керуватимете зоопарком як справжній магнат.

Чарівні графіка та цікаві анімації роблять цю гру розслабляючою та навчальною для любителів тварин усіх вікових категорій, сприяючи поширенню усвідомлення про добробут тварин та охорону природи. Приєднуйтесь до веселощів та створіть рай для чарівних і пухнастих створінь!

Дата випуску

  • Серпень 2021 (Android та iOS)
  • Квітень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (настільний та мобільний)
  • Android
  • iOS

Інші ігри, схожі на цю

Після закінчення вашого дня у зоопарку, ви можете спробувати інші ігри з нашої категорії казуальних ігор. Серед подібних ігор до Zoo - Happy Animals в яких зустрічаються наші тваринні друзі варто звернути увагу на Pou, гру з годування домашніх тварин; Flappy Bird, гру з боковим скролінгом, де ви допомагаєте своєму пірнатому другові уникати небезпечних перешкод. Якщо ви бажаєте пройти шлях рептилій, можете зіграти в Frogger, де вам потрібно перевести свою жабу на інший берег річки.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама