Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри про динозаврів

Динозаври існували на Землі близько 160 мільйонів років. Люди ж прожили всього 2,5 мільйона. Хіба це не безумство? Ці епічні звірі-рептилії стали джерелом натхнення для таких легендарних персонажів, як Годзілла, а також для всіма улюбленого фільму «Парк Юрського періоду». Хто знає, якими насправді були динозаври? Ми можемо тільки уявляти.

Види ігор про динозаврів

Є безліч ігор за участю цих величних істот. Класичні ігри про динозаврів зосереджені навколо найбільш хижих їх представників.

У нашій категорії ігр про динозаврів не бракує ігор у стилі виживання і руйнування. Але крім них, ще є ігри з симуляторами динозаврів, полюванням, археологією, а також прикольні платформери з мультяшними динозаврами. Є і онлайн-ігри з динозаврами, у які можна грати по мережі!

Ігри про динозаврів варіюються від жорстоких і руйнівних до веселих і невинних ігор для дітей, у які сподобається грати будь-якому геймеру.

Рекомендовані ігри про динозаврів

На нашому сайті CrazyGames є безліч ігор про динозаврів. Найкраще буде ознайомитися з переліком і знайти гру, яка прийдеться вам до душі.

Наприклад, у грі Dinosaurs Jurassic Survival World задача полягає в тому , щоб вижити у світі динозаврів. Вам надається зброя, яку можна вдосконалювати, і у кожному раунді ви повинні перемагати певну кількість динозаврів. У кожній грі ви будете грати проти таких відомих динозаврів, як тираннозавр, велоцираптор, трицератопс тощо. Також є мережевий багатокористувацький режим, у якому ви можете грати у команді з товаришами, щоб разом долати цих звірів-убивць.

Dinosaur Simulator 2: Dino City дозволить вам управляти динозавром у 3D-світі. Задум полягає в тому, щоб просто управляти динозавром, який шалено сіє хаос по всьому місту. Руйнуйте все: будівлі, машини та інші міські об'єкти. Вашому вибору представлено шість карт, так що розважайтеся!

Ігри-кросовери

Ігри про динозаврів часто перетинаються з іншими популярними іграми. Ігри у жанрі руйнування та виживання є типовими для багатьох ігор-кросоверов з динозаврами. Також у цій категорії ігор є простіші платформери у ретро-стилі.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри про динозаврів?

 1. Cell to Singularity: Mesozoic Valley
 2. Day D Tower Rush
 3. Dino Defense
 4. Dino's Farm Shop
 5. Dinosaurs Merge Master
 6. Sand King
 7. CyberDino: T-Rex vs Robots
 8. Dino Domination
 9. Idle Dino Farm Tycoon 3D
 10. Dino World: Merge & Fight

Які найкращі Ігри про динозаврів для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Dinosaurs Merge Master
 2. Dino's Farm Shop
 3. Dinosaur Game
 4. Rhino Rush Stampede
 5. Laser Lizard

Що таке Ігри про динозаврів?

До ігор про динозаврів відноситься будь-яка гра, у якій є динозаври. Головними героями більшості цих ігор є такі м'ясоїдні динозаври, як спинозавр і тираннозавр. Одні ігри з динозаврами мають руйнівну спрямованість, інші - розраховані для дітей і мають більш веселу та кумедну тематику.

Грайте в найкращий онлайн Ігри про динозаврів безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Cell to Singularity: Mesozoic Valley та багато іншого прямо зараз!
Показати більше