803 943
рейтинги
8,8

Slither.io це відома .io гра зі змійкою. Ви повинні виростовувати свою змійку, споживаючи різнокольорових кульки на гігантській багатокористувацькій арені. Уникайте інших змій, щоб не ставати їх їжею, або збивайте інших гравців, змушуючи їх врізатися у вашу сторону.

Як грати Slither

Ви любите змій? Це круто якщо ні, бо ці змії вам не загрожують. Хоча гравці й контролюють змій ... Вони намагатимуться дістатися вас. Насолоджуйтесь цим поворотом у класичному жанрі змійки за допомогою Slither.io!

Як і класична гра змійка, яка була доступна на мобільних телефонах та комп’ютерах протягом десятиліть, ви зростаєте, харчуючись маленькими кульками. Але Slither.io представляє багатокористувацький елемент, який цілком змінює ігрове поле.

Їжте та зростайте

Сяючі кульки - ваш ключ до харчування. З'їдаючи їх, ви збільшуєте розмір змійки та отримуєте більше енергії для прискорення. Чим більша змія, тим більше шансів захопити інших змій

Ви починаєте гру маленькою змійкою, тому не намагайтеся брати на себе великих хлопців, поки не станете більш потужними. Працюйте над стратегією прийому їжі та уникайте її, поки ви не досягнете достатнього розміру, щоб поглинути менших змій.

Пришвидшення

Пришвидшення - важлива особливість, але це відбувається ціною вашого розміру. Цей метод можна використовувати, коли ви змагаєтесь зі зміями,. Як тільки у ви знайшли ідеальне місце біля голови суперника, зробіть раптовий ривок для його усунення. З розумом використовуйте прискорення, щоб отримати максимальне співвідношення вартості.

Спеціальні кулі

Крім звичайних кульок, які знаходяться у широкому доступі на карті, є дві спеціальні сфери. Перша - це куля, що світиться, яка з'являється після смерті іншої змії. Інший вид сфер - це плаваючі кулі, які віддаляються від вас, якщо ви будете переслідувати їх - ніби це Золотий снітч у Гаррі Поттері.

Інші спеціальні кулі іноді можна зустріти, що плавають навколо арени. Ці плаваючі кулі втечуть, якщо ви будете гнатися за ними, але це коштує більше, ніж кульки навколо, так що, можливо, варто спробувати їх переслідувати.

Захоплення інших змій

Як тільки ви доснягнете достатнього розміру, ви зможете обвести навколо менших змій, захоплюючи їх та ковтаючи, як звичайна змія. Якщо ваш розмір стане гігантським, ви можете зловити безліч дрібних змійок, що призведе до їх неминучої гибелі і надасть більше живлення для вас!

Схожі ігри

Є інші ігри, схожі на Slither.io, тож ви можете обрати те, що вам найбільше подобається. Ознайомтесь з іншими .io іграми:

Worms Zone - та сама ігрова механіка з іншим відчуттям, графікою та унікальними можливостями.

Paper.io 2 - унікальний поворот сюжету, який передбачає розширення території замість вирощування хробака чи змії!

Powerline.io - класична механіка гри-змійки, але ви граєте за електроенергію, яка зростає.

Властивості

 • Прикрасьте свою змійку одним з 12 різних шкір
 • З мільйонами гравців по всьому світу не бракує опонентів в іграх
 • Візьміть участь в масових багатокористувацьких змаганнях в реальному часіs
 • Барвиста неонова графіка пожвавить вашу гру

Платформи

Slither.io доступна у веб-браузері, Android та iOS.

Розробник

Slither.io був розроблений Стівом Хоусом, 32-річним розробником з Мічигану, який раніше розробляв Circle Push і Flappy 2048 Extreme. Його компанія - Lowtech Studios.

Дата випуску

Березень 2016

FAQ

Як грати у Slither.io?

 1. Перейдіть на CrazyGames.com та оберіть Slither.io.
 2. Оберіть ім'я та натисніть Грати.
 3. Ведіть свою змію мишкою або перетягуйте.

Як стати найбільшою змійкою у Slither.io?

 • Їжте та зростайте
 • Збирайте спеціальні сфери
 • Використовуйте прискорення для боротьби з ворогами
 • Обведіть менших змій і з’їжте їх, щоб зрости

Як грати y Slither з друзями?

Неможливо грати в Slither з друзями без встановлення додаткового програмного забезпечення. Це програмне забезпечення не є офіційним тож ми не рекомендуємо використовувати його.

Хто створив Slither?

Slither.io was developed by Steve Howse, a 32-year-old developer from Michigan. His company is called Lowtech Studios.

Проходження

Керування

Мишка: Наведіть курсор, щоб контролювати напрям змійки. Клацніть, щоб перейти на повну швидкість.

Клавіатура: Зміями також можна керувати за допомогою клавіш зі стрілками:

 • Стрілка вгору - рухатися на повній швидкості
 • Стрілка вліво - повернути ліворуч
 • Стрілка вправо - повернути праворуч
Найкраще переходити в повноекранний режим при використанні клавіш зі стрілками, щоб запобігти небажаній прокрутці за допомогою кнопки з правого боку під грою.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама