Аркадні ігри

Класичні аркадні ігри

Коли ви згадуєте про аркадні ігри, на думку одразу приходять машини з пінболу та інша холоднокровна класика. Космічні загарбники, це назва, яка зробила революцію на ринку ігор. Космічні загарбники - із золотої доби аркадних ігор, кінця 1970-х - початку 1980-х років.

Проживіть ностальгію музики та образів цієї епохи, граючи у оригінальну Space Invaders, або переглянувши наш перелік Asteroids games та Pac-Man ігри. У цих розділах представлені оригінальні версії гри, а також різноманітні ігри з унікальними сюжетними поворотами для геймерів різноманітного віку.

Сучасні аркадні ігри

Молодшій аудиторії золотий вік може здатися давньою історією. У наші дні аркада - це просто жанр гри з інтуїтивним керуванням, швидким геймплеєм та постійним збільшенням складності. Сьогодні існує маса нових ігор, які відповідають цьому опису, у быльшість з яких ви можете грати тут, у своєму веб-браузері.

Fireboy and Watergirl 5 є прекрасним прикладом гри, яка включає в себе аркадну механіку із сучасними головоловками та ігровими процесами. Також дуже популярними є ігри на біг, які передбачають уникнення перешкод під час проходження різних рівнів.

Ретро ігри

На початку 1990-х аркадні ігри почали відродження з випуском Street Fighter 2. Незабаром популярності набули ігри зі знаковими саундтреками та захоплюючим ігровим процесом, а саме в жанрі бойових дій та гонок. Аркадні ігри знову стали крутими. Деякі пам’ятні назви цього часу включають Tekken, Mortal Kombat та Ridge Racer.

Ігри, популяризовані у 90-х роках на консолях, таких як NES та Sega Genesis, також підходять до жанру аркади. Ви можете досліджувати ігри NES and Sega Genesis classics like Road Rash and Sonic the Hedgehog прямо тут, на CrazyGames.

Незалежно від епохи аркад, яку ви хочете відвідати, CrazyGames має хронологію цих ігор. Більшість наших ігор перебувають у HTML5, кросплатформенному форматі, який працює в будь-якому сучасному веб-браузері. Деякі ігри також є у Flash. У ці ігри можна грати просто, дозволяючи додатку Flash працювати на будь-якій сторінці.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Аркадні ігри?

 1. Stacky Bird
 2. Retro Battle
 3. ToT or Trivia
 4. Market Boss
 5. Crazy Roll 3D
 6. Maze Discover
 7. Helix Jump
 8. Deep Miners Idle 2
 9. Idle Mining Empire
 10. Getting Over It

Які найкращі Аркадні ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Gold Digger FRVR
 2. Idle Mining Empire
 3. Crazy 2048 Balls
 4. Stacky Bird
 5. Google Feud

Що таке Аркадні ігри?

Аркада як жанр представлена усіма найвідомішими аркадними класиками, такими як Pac-Man, Asteroids та Space Invaders. Він також розвивається, включаючи сучасні ігри з естетикою та геймплеєм, на який вплинули класичні аркадні ігри. У CrazyGames ви можете грати у різноманітні аркадні ігри і для цього вам не потрібна жодна аркадна машина.

Ми зібрали 1358 найкращих безкоштовних онлайн аркадні ігри. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Stacky Bird, Retro Battle, ToT or Trivia та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше