Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Age Of War

Рейтинг:
9,4
(140 481 голосів)
Звільнений:
березень 2018 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Age of War - це епічна гра стратегія, де ви повинні захищати свою базу, перебуваючи у стані безперервної війни. Продовжуйте розгортати бойові одиниці для захисту своєї бази та знищення противника. Коли ви заробите достатньо очків досвіду (XP), ваша цивілізація зможе розвинутися, перейшовши в іншу епоху, яка відкриє вам нові технології для використання в бою.

Битва крізь епохи

Ви починаєте з первісних часів, з їх печерними людьми з палицями у руках та наскельними катапультами. Кожна епоха має абсолютно нові бойові одиниці та озброєння - від мешканців печер, які їздять на динозаврах, до футуристичних повітряних танків епохи майбутнього.

Щоб залишатися у грі, вам необхідно створювати достатню кількість бойових одиниць та артилерійських установок для того, щоб одночасно стримувати натиск противника та дістатися до його бази. Для захисту свого штабу встановлюйте артилерійскі установки та створюйте нові мясця для розміщення додаткового озброєння.

У вас також є функція спеціальної атаки. Артилерійські удари та божественний дощ з каміння - тільки декілька з них. Спеціальні атаки найефективніше застосовувати, коли ви опинилися у скрутному становищі та до вашої бази наблизилися численні вороги.

П’ять епох

Всього у Age of War є п’ять етапів еволюції. Ви можете переходити у нову епоху, коли заробите достатню кількість XP за рахунок знищення ворожого війська! До цих п'яти епох відносяться:

  • Кам'яний вік
  • Замкова епоха
  • Епоха Відродження
  • Сучасна доба
  • Епоха майбутнього

Історія виникнення Age of War

Першочергово Age of War була випущена компанією Louissi у 2007 році як flash ігра. Це була одна з перших ігор у жанрі захисту бази, яка і допомогла популяризувати жанр. Гра, безумовно, витримала випробування часом; на сьогодні вона все ще є надзвичайно популярною. Наразі ви можете грати в Age of War у HTML5 безкоштовно!

Більше подібних ігор

Ігри у жанрі захисту бази стали улюбленцями на початку виникнення веб-ігор. Ознайомтеся з нашою колекцією ігор про захист, щоб зіграти у більше ігор даного жанру. Можливо, вам також сподобається гра Storm the House 3, де ви повинні захищати свій будинок від армії стікменів.

Дата випуску

Жовтень 2007 року, оновлення - від 2017 року.

Розробник

Age of War розроблена компанією Louissi.

Управління

Натискайте ліву кнопку миші, щоб розгорнути бойову одиницю.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама