Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Battle for the Galaxy

Рейтинг:
9,1
(39 864 голосів)
Звільнений:
листопад 2016 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Вікі-сторінки:

Battle for the Galaxy це крос-платформенна MMO стратегія у космосі. Отримуючи натхнення від найвідоміших науково-фантастичних ігор на RTS, ви повинні створити та розширити свою базу та військову силу, достатньо потужну для нападу на ворогів, грабувати ресурси, захищати свою базу та заробляти медалі. Завдяки захоплюючій 3D-візуалізації та чудовій музиці це відмінний вибір для безкоштовних ігор на базі браузера.

Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy ідеально підходить для геймерів, які люблять будувати епічні планетарні фортеці та сили, достатньо потужні, щоб за лічені секунди знищити величезні опозиційні поселення. Ця надзвичайно весела гра, вона абсолютно безкоштовна та знаходиться прямо у вашому веб-браузері - реєстрація не потрібна! Станьте командувачем і керуйте своїм зірковим флотом.

Будівництво

Щоб створити потужний галактичний флот, вам потрібна міцна база. Захист слід сприймати так само серйозно, як і напад. У Бітві за Галактику існують понад 20+ будівель для будівництва та модернізації. Щоб захистити свою базу, ви можете будувати стіни, бункери, вежі та інші футуристичні оборонні оборони з колосальними ефектами.

Існує цілий ряд військових будівель для виробництва та вдосконалення ваших можливостей. Наприклад, Технічна лабораторія розробляє нові технології, щоб надати вашим військам більше вибухонебезпечної сили при нападі. Створіть корпоративну штаб-квартиру, і ви будете мати право подати заявку на отримання корпорації, де ви можете вимагати сили безпосередньо від корпорації. Ви не тільки можете просити війська, але й отримати кілька прискорень, щоб прискорити свій прогрес у грі.

Битви

Битви - це ключ до прогресу, а також вони дійсно захоплюють. Боротьба з іншими гравцями не тільки підвищить ваш рівень, це ще й можливість зібрати їх Титан, основну валюту для купівлі та модернізації в Битві за Галактику. Ви можете зберігати титан у сховищах навколо вашої бази.

Характеристики

  • Створюйте, розширюйте та стратегізуйте
  • Безкоштовний, багатоплатформенний геймплей
  • Відмінна 3D-графіка, ефекти та музика
  • Приєднуйтесь до корпорацій з іншими гравцями
  • 50 одиночних місій

Розробник

Battle for the Galaxy створена AMT games.

Дата випуску

Вересень 2016

Платформи

Ця гра - гра у веб-браузері. Віна також доступна як додаток для Android і як додаток для iOS.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама